Złote Logo Polska

Złote Logo Polska jest odznaką przyznawaną przez prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej wybitnym osobom, które swoimi codziennymi działaniami zawodowymi bezpośrednio wpływają na promocję Polski w kraju i za granicą. Nagrodzeni w ten sposób zostają Ambasadorami naszego kraju w różnych obszarach najbardziej istotnych sfer życia publicznego: biznesu, polityki, kultury, nauki, sportu, turystyki oraz mediów. Wyróżnieniem mogą być również nagrodzone firmy, instytucje a także organizacje. Wstępnej oceny oraz nominacji zgłaszanych przez dyrektorów oraz przewodniczącego Rady Polskiej Organizacji Turystycznej kandydatur dokonuje Kapituła Złotego Logo Polska. Odznaczenia przyznawane są w trakcie dorocznej, uroczystej gali, organizowanej w grudniu w Teatrze Stanisławowskim

 

Lista laureatów

Złote Logo 2015

Złote Logo 2014

Złote Logo 2013

Złote Logo 2012

 

Złote Logo Polska 2015

Złote 20152 grudnia podczas Gali „Złote Logo Polska” w Teatrze Stanisławowskim, po raz czwarty zostały uhonorowane osoby i instytucje mające wpływ na promocję Polski w kraju, ale przede wszystkim poza jego granicami. Więcej: http://pot.gov.pl/nowosci/l/wiadomosci/wiadomosci-z-pot/zlote-logo-polska-2015

 

 

 

 Złote Logo Polska 2014
270x136 all

"Marka Polska, dla nas, to zbiór cech znamienitych osobowości reprezentujących polską naukę, kulturę, sport czy inne dyscypliny życia publicznego. Promując Polskę niezmiennie je przywołujemy" - powiedział Rafał Szmytke Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej podczas Gali Złote Logo Polska.

Więcej: http://pot.gov.pl/nowosci/l/wiadomosci/wiadomosci-z-pot/zlote-logo-2014

 

Złote Logo Polska 2013

12/12/2013

Marka Polska to także ludzie, którzy ją tworzą!

Gala_1_all11 grudnia w Teatrze Stanisławowskim, podczas Gali „Złote Logo Polska" kolejne wyróżnienia zostały przyznane przez Polską Organizację Turystyczną wybitnym osobowościom reprezentującym najważniejsze sfery życia publicznego, które codzienną pracą i zaangażowaniem budują obraz Polski nowoczesnej i atrakcyjnej. Dokonania polskich sportowców, artystów czy przedsiębiorców wpływają w znaczący sposób na wizerunek Polski za granicą. Do nich należą Laureaci lat ubiegłych, między innymi: Prezydent Lech Wałęsa, Minister Elżbieta Bieńkowska, Urszula Dudziak, Andrzej Seweryn, Natalia Partyka, Ewa Minge czy Andrzej Malinowski.Odznaczeniem „Złote Logo" zostają wyróżnione osoby, które wpisują się w realizowane przez Polską Organizację Turystyczną działania promujące Polskę za granicą.

Złote Logo Polska 2012 r.

12/12/2012

Podczas pierwszej edycji Złote Logo Polska zostało przyznane przez Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej wybitnym postaciom ze świata kultury, polityki i sportu.

Odznaka przyznawana jest osobom, które w szczególny sposób swoją pracą i postawą promują Polskę i wzmacniają pozytywny wizerunek naszego kraju za granicą.