en
en

IMTM 2019

Międzynarodowe Targi Turystyczne IMTM w Tel Avivie to jedna z największych i najważniejszych imprez turystycznych dla podmiotów turystycznych regionu Morza Śródziemnego i całego świata. Wyznaczają trendy dla globalnego i lokalnego przemysłu turystycznego.Z wieloletniej praktyki wynika, że targi IMTM stwarzają możliwość nawiązania szerokich kontaktów, eksploracji nowych rynków, a także wyznaczają trendy dla globalnego i lokalnego przemysłu turystycznego. 
 
Od 12 do 13 lutego 2019 r. odbędzie się jubileuszowa 25. edycja tego wydarzenia. Na targach IMTM bedzie rónież obecna Polska Organizacja Turystyczna, która organizuje polskie stoisko narodowe. Wszyscy przedsiębiorcy zainteresowani udziałem są zaproszeni wypełnienia zgłoszenia. Organizacja PSN odbywa się z uwzględnieniem dokumentu „Zasady uczestnictwa w Polskich Stoiskach Narodowych organizowanych na międzynarodowych targach turystycznych i przemysłu spotkań”, który został przyjęty Zarządzeniem Prezesa POT 61/2017 z dnia 25.09.2018r.

Prosimy o przesłanie skanu dokumentu na adres: dorota.zadrozna@pot.gov.pl, a następnie 2 lub 3 podpisane egzemplarze pocztą na adres:

Polska Organizacja Turystyczna,
ul. Chałubińskiego 8,
00-613 Warszawa.

Termin nadsyłania zgłoszenia udziału-umowy upływa w dniu 23.11.2018

Do góry