en
en

Konwersja, aktualizacja i przygotowanie 10 panoram 360 stopni

Polska Organizacja Turystyczna ogłasza zapytanie szacunkowe na konwersję panoram sferycznych 360 stopni z FLASH na HTML5, weryfikację aktualności panoram i przygotowanie 10 nowych panoram sferycznych 360 stopni.

Polska Organizacja Turystyczna ogłasza zapytanie szacunkowe na konwersję panoram sferycznych 360 stopni z FLASH na HTML5, weryfikację aktualności panoram i przygotowanie 10 nowych panoram sferycznych 360 stopni.

Przedmiotem zamówienia będzie:
1. Przekonwertowanie z FLASH na HTML5 - 56 panoram sferycznych 360 stopni na podstawie otrzymanych od Polskiej Organizacji Turystycznej plików źródłowych panoram. Każda z panoram posiada elementy dodatkowe t.j.: tłumaczenie opisów w 17 wersjach językowych, podkład muzyczny i odgłosy otoczenia, lokalizacja panoram na mapie Google, lektor polski i angielski.
Link do panoram Polskiej Organizacji Turystycznej: www.polska.travel/pl/panoramy-z-polski/
2. Weryfikacje aktualności zdjęć.
3. Dostarczenie 10 panoram sferycznych w HTML 5 wraz z opisami (około 450znaków) i tytułami i ich tłumaczeniami (polski, angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, węgierski, holenderski, rosyjski, szwedzki, ukraiński, japoński, chiński, hebrajski, czeski, norweski oraz duński), podkładem muzycznym, lokalizacją na mapie gogle i lektorem w języku polskim i angielskim.
Wykaz panoram:

  • Kopalnia ołowiu, srebra i cynku wraz z systemem gospodarowania wodami podziemnymi w Tarnowskich Górach
  • Kopalnia Soli w Wieliczce
  • Cerkiew Narodzenia Przenajświętszej Bogurodzicy, Radruż
  • Cerkiew pw. św. Paraskiewy, Smolnik
  • Cerkiew pw. św. Michała Archanioła, Turzańsk
  • Cerkiew pw. św. Michała Archanioła, Brunary Wyżne
  • Cerkiew pw. św. Michała Archanioła, Kwiatoń
  • Cerkiew pw. św. Paraskiewy, Owczary
  • Cerkiew Opieki Bogurodzicy, Powroźnik
  • Cerkiew pw. św. Jakuba Młodszego Apostoła

Zapytanie szacunkowe obejmuję wycenę szacunkową i czas realizacji zlecenia. Wycena powinna być rozbita na 2 części. Koszt konwersji i weryfikacji aktualności panorama oraz koszt przygotowania 10 nowych panorama.

Oferty proszę przesyłać na adres paulina.skoczen@pot.gov.pl do 20 września 2017r. do godziny 12.00

Uwaga!
Niniejsze zapytanie służy wyłącznie oszacowaniu wartości zamówienia i podjęciu przez Zamawiającego decyzji o uruchomieniu procedury wyłonienia Wykonawcy.

 

Odpowiedzi na pytania:

1. Czy mogliby Państwo udostępnić pliki źródłowe przykładowej panoramy sferycznej? Jest to istotne, tak abyśmy byli w stanie zobaczyć ile pracy będzie wymagała konwersja.

Przykład: plik źródłowy


2. Czy przez weryfikację aktualności zdjęć należy rozumieć konieczność odwiedzenia każdego z 56 miejsc, które zostały przedstawione na już gotowych panoramach? Obawiam się, że przynajmniej część zdjęć mogło ulec zmianie od czasu ich wykonania, chociażby w zakresie tła. Jaka dokumentacja ma zostać sporządzona gdyby zauważone zostały zmiany?

Weryfikacja może odbyć się przy współpracy danego obiektu, po przez kontakt z nim, albo po przez osobiste odwiedzenie miejsca. Najlepszym udokumentowaniem aktualności danych będzie zdjęcie obiektu opieczętowane datą weryfikacji.


3. Czy dla każdego z nowych miejsc ma zostać wykonane wyłącznie jedno zdjęcie sferyczne? Czy zdjęcie to ma przedstawiać miejsce z zewnątrz, czy wewnątrz? Czy kompozycja zdjęć ma być podobna do tych z obecnych panoram pokazanych na stronie https://www.polska.travel/pl/panoramy-z-polski/?

Zakładamy aby nowe panoramy były podobne do tych które posiadamy aktualnie.

Do góry