en
en
Kontakt

Zadbaj o środowisko

Summer_Meeting16 września 2010, na nowym stadionie Legii w Warszawie odbyła się kolejna konferencja MPI Poland Club z cyklu SUMMER MEETING – „Take care of your environment”.
Spotkanie  poświęcone było zagadnieniom CSR (corporate social responsibility), czyli społecznej odpowiedzialności biznesu. To przemyślane i strategiczne działania podmiotów na rynku, które dbają o otoczenie wokół siebie, a także zmieniają biznesowe myślenie i wykonują odpowiedzialne prace dla lokalnej społeczności.
 
 Prelegenci zaprezentowali wiele aspektów działań CSR, w tym głównie stosowania ich na co dzień w hotelach czy podczas eventów. Wśród prelegentów znaleźli się przedstawiciele przemysłu spotkań zaangażowani w zakończony dzień wcześniej projekt IMEX Challenge Poland 2010.

Przeprowadzony po raz pierwszy w Polsce, projekt był doskonałym przykładem prowadzenia polityki CSR. Konferencja zakończyła się relacją z przeprowadzonego projektu IMEX Challenge Poland 2010.

Patronat nad konferencją objęły: Forum Odpowiedzialnego Biznesu, MICE Poland, portalu Konferencje.pl oraz Grupy Hotelowej Rezidor.
MPI_Summer_Meeting   MPI_Summer_Meeting_2   MPI_Summer_Meeting_3
MPI_Summer_Meeting_4   MPI_Summer_Meeting_5   MPI_Summer_Meeting_7
MPI_Summer_Meeting_6
Do góry