en
en
Kontakt

Zabawki podarowane dzieciom!

wizyta_w_domu_3Na miesiąc przed rozpoczęciem projektu IMEX Challenge Poland 2010 dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka w Warszawie (Wesoła) zostały obdarowane zabawkami. Psy, smoki, łoś na biegunach, kolejka i drewniany helikopter, które stanowiły wyposażenie stoiska promującego projekt podczas targów IMEX we Frankfurcie znalazły nowych właścicieli. Krzyś, Patryk, Jaś i Sebastian z radością przyjęli podarunki od organizatorów projektu.
Na początku sierpnia przedstawiciele Warsaw Convention Bureau i Convention Bureau of Poland POT spotkali się z rodziną, której za miesiąc wspólnie pomożemy. Już 13 września br. przedstawiciele światowego przemysłu spotkań rozpoczną prace nad rewitalizacją ogrodu i terenów dookoła domu pod bacznym okiem projektantek zieleni. W tym czasie wychowankowie Rodzinnego Domu Dziecka spędzą czas w Krakowie. 15 września, po zakończeniu prac i powrocie Rodziny, odbędzie się uroczysty piknik zamykający pierwszą edycję projektu – IMEX Challenge Poland 2010.

Szczegóły dotyczące pierwszego w historii IMEX Challenge zostały ogłoszone 15 grudnia 2009 roku przez organizatorów międzynarodowych targów turystyki biznesowej IMEX we Frankfurcie. Edycję 2010 rozpoczynamy w Polsce! IMEX Challenge Poland 2010 przyczyni się do wzmocnienia wizerunku lokalnego przemysłu spotkań, a tym samym wizerunku Warszawy jako miasta, które coraz chętniej propaguje odpowiedzialność społeczną biznesu.
wizyta_w_domu_2   wizyta_w_domu_1   wizyta_w_domu
Do góry