en
en
Kontakt

Wrocławski program rekomendacji Profesjonalnych Organizatorów Kongresów i Organizatorów Wyjazdów Motywacyjnych

Wrocławski Program rekomendacji Profesjonalnych Organizatorów Kongresów (PCO) oraz Organizatorów Wyjazdów Motywacyjnych (Incentive Travel) prowadzony jest przez Fundację Promocji Turystyki Kongresowej Convention Bureau – Wrocław.

Wrocław PCO kongresy podroże motywacyjne

Convention Bureau - Wrocław poinformowało o przedłużeniu rekomendacji Profesjonalnych Organizatorów Kongresów (PCO) dla dwóch firm – Inspire Congress oraz Work Group.

Inspire Congress działa na rynku od 2007 roku i posiada znaczne doświadczenie w organizowaniu największych konferencji medycznych w kraju. Z kolei Work Group działa na rynku wydarzeń od dwudziestu lat i posiada imponujące portfolio, obejmujące organizację zarówno targów, jak i uroczystych gal.

Do grona rekomendowanych przez wrocławskie convention bureau Organizatorów Wyjazdów Motywacyjnych (Incentive Travel) dołączyła Festa Event. Firma od 2019 roku organizuje zarówno wyjazdy motywacyjne jak i integracje, pikniki firmowe, gry terenowe oraz różnego rodzaju warsztaty.

Realizacja programu wiąże się z utrzymywaniem stałego kontaktu oraz poszerzaniem grona rekomendowanych organizatorów z Wrocławia. Szczegóły na stronie Convention Bureau - Wrocław. Zobacz listy rekomendowanych:

Od 2002 roku Fundacja Promocji Turystyki Kongresowej Convention Bureau - Wrocław działa na rzecz promocji miasta na międzynarodowych rynkach oraz zachęcania stowarzyszeń, federacji i innych organizacji do organizowania swoich wydarzeń w stolicy Dolnego Śląska. Ten cel pozostaje głównym zadaniem fundacji od samego początku jej istnienia.

źródło: Convention Bureau - Wrocław

Do góry