en
en
Kontakt

Warszawa nominowana w konkursie European Best Destinations 2023

Warszawa kandydatem na najlepszy kierunek turystyczny 2023. Stolica Polski została nominowana w konkursie European Best Destinations 2023. Głosowanie trwa do 10 lutego 2023.

Warszawa-European Best-Destinations-2023-EBD-Cover-pl.jpg

Warszawa to otwarta Metropolia, miasto przyjaznych i różnorodnych miejsc, aktywnych mieszkańców. My to wiemy, ale czy wie to cały świat? Stolica Polski została nominowana w prestiżowym konkursie European Best Destinations 2023. Po informacji o rekomendacjach czynionych dla Polski przez dziennikarzy CNN to druga fantastyczna informacja dla naszego kraju i stolicy! Oznacza ona, że Warszawa znalazła się w gronie najbardziej atrakcyjnych turystycznie europejskich miast i regionów. Już sama obecność w finałowej stawce plebiscytu jest wielkim wyróżnieniem dla Warszawy, jednak ambicje polskiej stolicy sięgają jeszcze wyżej.

Wierzymy, że Warszawa ma szansę znaleźć się w ścisłej czołówce stawki i stać się jednym z najchętniej wybieranych celów podróży w Europie. Wysokie miejsce w rankingu zapewnia wzrost liczby turystów, co potwierdzają doświadczenia finalistów poprzednich edycji plebiscytu.

Dzisiaj rozpoczęło się głosowanie w konkursie European Best Destinations 2023. Link do głosowania www.europeanbestdestinations.com/european-best-destinations-2023. Głosowanie trwa do 10 lutego 2023. Bardzo liczymy na Państwa wsparcie by wspólnie osiągnąć jak najlepszy wynik dla Warszawy! Przy okazji składamy gratulacje dla pozostałych europejskich miast nominowanych w konkursie EBD!

European Best Destinations

To organizacja powołana w 2009 roku, której celem jest promocja turystyki i kultury miast i regionów europejskich, współpracuje z działającą przy Komisji Europejskiej siecią EDEN, opiniotwórczymi mediami o zasięgu ogólnoświatowym oraz ponad 400 europejskimi destynacjami. Od kilkunastu lat, na przełomie stycznia i lutego, organizowany jest konkurs, do którego zapraszane są wyselekcjonowane miasta lub regiony. Zwycięska destynacja wyłaniana jest na drodze otwartego głosowania internetowego, w którym bierze udział kilkaset tysięcy osób z całego świata, a przebieg i wyniki są szeroko komentowane w światowych mediach takich jak Forbes czy National Geographic.

Ruszyło głosowanie w plebiscycie European Best Destination 2023. Stolica, jako jedyne polskie miasto, znalazła się w gronie 20 europejskich miast nominowanych do finału. Czy Warszawa zostanie uznana za najatrakcyjniejsze turystycznie miasto Europy roku 2023?

glosuj-na-warszawe-best-european-destinations-polska-stolica-turystyka-konkurs.jpg

Do góry