en
en

Warsaw Meeting Guide 2019

Najnowsza edycja wydawnictwa Warsaw Meeting Guide 2019 przygotowanego przez Warsaw Convention Bureau Warszawskiej Organizacji Turystycznej jest już dostępna. 

warsaw Meeting Guide 2019.jpg

Warsaw Meeting Guide 2019 jest adresowanym do planistów spotkań przewodnikiem po Warszawie jako międzynarodowej destynacji spotkań. W katalogu przedstawiono najważniejsze warszawskie obiekty konferencyjne i eventowe, najlepsze produkty i usługi oferowane przez rekomendowane firmy z warszawskiego rynku oraz restauracje najczęściej wybierane przez międzynarodowych klientów.

Katalog dostępny jest on-line i będzie dystrybuowany wśród międzynarodowych meeting plannerów m.in. podczas wydarzeń zagranicznych, w których w 2019 roku weźmie udział Warsaw Convention Bureau, będzie przekazywany przedstawicielom lokalnego świata nauki (Ambasadorzy Kongresów Polskich), a także partnerom lokalnym i zagranicznym współpracującym ze stowarzyszeniem.

Premiera Warsaw Meeting Guide 2019 miała miejsce podczas podczas Spotkania Warszawskiego Klubu Ambasadora, odbywającego się w ramach Forum Branży Eventowej.

Do góry