en
en
Kontakt

V Międzynarodowa Konferencja Scena Jutra w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie - zapowiedź

W marcu "Ludzie Sceny" spotykają się  w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej na V Międzynarodowej Konferencji Scena Jutra. Na konferencji w Warszawie uczestnicy dowiedzą się, jak za pomocą najnowocześniejszych narzędzi wzmocnić przekaz i emocje prezentowane w projektach.

konferencja-scena-jutra-warszawa-teatr-wielki-opera-narodowa.jpg

Prelegenci poprowadzą ciekawe prezentacje, podczas których opowiedzą o tym jak mogą wyglądać współczesne sceny teatralne, operowe, eventowe oraz estrady. Konferencja Scena Jutra to wyjątkowe wydarzenie, które co roku przyciąga kilkaset osób z całego kraju i zagranicy. Warto wziąć udział w wydarzeniu i dowiedzieć się jak za pomocą najnowocześniejszych narzędzi wzmocnić przekaz i emocje prezentowane w projektach. 20 prelekcji, 14 paneli dyskusyjnych oraz 30 godzin inspiracji. Kiedy? 29 - 30 marca 2023. Gdzie? Teatr Wielki - Opera Narodowa w Warszawie.

Inspiracje i Dyskusje

Przestrzeń konferencji podzielono na dwie sceny: INSPIRACJE oraz DYSKUSJE. Na scenie INSPIRACJE będzie można posłuchać wykładów i prezentacji, które zainspirują do działania i rozwoju. Na scenie DYSKUSJE będzie można wziąć udział w panelach dyskusyjnych.

0-program-konferencji-scena-jutra-warszawa-dzien-pierwszy-dyskusje-2023.jpg

Konferencja Scena Jutra to nie tylko miejsce powstawania nowych pomysłów, inspiracji i rozmów na kontrowersyjne tematy. To także wystawa sprzętu - technologii przyszłości i ciekawych projektów edukacyjnych. W trakcie nadchodzącej edycji Konferencji poruszone zostaną różnorodne tematy. Ważne są dla technologie, innowacje, ekologia, bezpieczeństwo i edukacja, a także nowe trendy jakie dziś pojawiają się w sztuce, technice i rozrywce.

0-program-konferencji-scena-jutra-warszawa-dzien-drugi-dyskusje-2023.jpg

Podczas rozmów zaprezentowane zostaną zagadnienia związane z technologią, kreacją oraz organizacją wydarzeń artystycznych i wspólnie porozmawiamy o tym, jak sprawić, by sztuka wywoływała jeszcze silniejsze emocje z pomocą nowoczesnych narzędzi. Nie zabraknie zagadnień wpływających na biznes - tworzenie immersyjnych doświadczeń dla marek.

0-program-konferencji-scena-jutra-warszawa-dzien-drugi-inspiracje-2023.jpg

Networking

Dodatkowo, we Foyer Teatr Wielki - Opera Narodowa stworzono przestrzeń do networkingu, gdzie będzie można nawiązać kontakty z innymi uczestnikami wydarzenia. To świetna okazja, by poznać ludzi z branży i nawiązać cenne kontakty biznesowe.

Kreator Sceny Jutra

 Organizatorzy konferencji dużo czasu poświęcą również niezwykłym ludziom - innowatorom i praktykom, którzy tworzą współczesną scenę i wyznaczają trendy dla prawdziwych Scen Przyszłości. Chcąc docenić ich pracę zostaną uhonorowani statuetkami. W tym roku fundacja Scena Jutra po raz pierwszy wręczy statuetki „Kreator Sceny Jutra”. Wyróżnione w ten sposób zostaną osoby, które przyczyniły się do rozwoju rynku scenicznego w Polsce przez ostatnie dekady, za całokształt

W kolejnych latach, stworzona kapituła konkursu, będzie decydować komu z finałowych trójek przypadnie wyróżnienie, w jednej z czterech kategorii - KREACJA, TECHNIKA, BIZNES i ARTYSTA!  Co roku będziemy w ten sposób doceniać „ludzi sceny” myślących nieszablonowo, wyznaczających trendy i napędzających scenę jutra!

Kandydatów do konkursu będzie można zgłaszać przez formularz zgłoszeniowy. Statuetki „Kreatorów Sceny Jutra” wręczymy podczas pierwszego dnia Konferencji, na Scenie Inspiracje, o godzinie 13:30

Jak uczestniczyć w konferencji

Konferencja będzie rejestrowana LIVE, a nagrania z niej będą dostępne do odtworzenia dla wszystkich posiadaczy biletów również po wydarzeniu. Szczegóły na stronie konferencji Scena Jutra 2023.

Do góry