en
en
Kontakt

Szkolenie Laboratorium Twórców dla członków SITE Poland w Warszawie

W Warszawie odbyła się specjalna sesja Laboratorium Twórców przeznaczona dla członków SITE Poland. Spotkanie, prowadzone przez Jarosława Marciuka z Biura Spotkań i Wydarzeń Polskiej Organizacji Turystycznej, poświęcone było tematowi "Digital Marketing w Turystyce – Marketing Miejsc i Przemysł Spotkań".

laboratorium-tworcow-polandcvb-jaroslaw-marciuk-site-poland.png


Podczas interaktywnego warsztatu uczestnicy mieli okazję zgłębić różnorodne zagadnienia, takie jak wybór odpowiednich mediów społecznościowych, kluczowe cechy idealnej strony internetowej, zastosowanie sztucznej inteligencji w marketingu miejsc, czy wykorzystanie AI w pracy. Z dużym zainteresowaniem spotkały się również tematy związane z influencer marketingiem B2B w sektorze MICE oraz narzędziami wykorzystywanymi przez twórców treści.

Uczestnicy mogli również zapoznać się z case studies projektu Social Media Story - Poland Convention Bureau w imternecie oraz analizie poddano działania e-marketingowe na targach turystyki biznesowej IMEX Frankfurt i IBTM Barcelona.

Marketing online w turystyce i branży MICE to nie tylko kwestia widoczności; chodzi o tworzenie angażujących historii, które oddziaływują i inspirują do wyboru Polski jako kolejnego miejsca na organizację wydarzeń. Wykorzystując odpowiednie platformy, a także współcześnie możliwości jakie oferuje AI, możemy zrewolucjonizować sposób w jaki docieramy z przekazem do organizatorów wydarzeń i liderów opinii, ukazując unikalne możliwości naszego kraju" – powiedział Jarosław Marciuk, główny specjalista ds. marketingu, Poland Convention Bureau w Polskiej Organizacja Turystycznej.

Przypominamy również o konkursie trwającym do końca niedzieli, w którym nagrodą są konsultacje online dotyczące LinkedIn. Dziękujemy za zaproszenie oraz aktywny udział w szkoleniu. Życzymy licznych sukcesów w realizacji internetowych działań marketingowych.

członkowie stowarzyszenia site poland

site poland laboratorium twórców eventprofslab jarosław marciuk

Laboratorium Twórców

Na początku 2023 roku w Warszawie zainaugurowano projekt Laboratorium Twórców. To nowy projekt edukacyjny Poland Convention Bureau - Biura Spotkań i Wydarzeń Polskiej Organizacji Turystycznej. Celem projektu jest wsparcie przedstawicieli polskiego przemysłu spotkań i tworzenie atrakcyjnej treści dla odbiorców, szczególnie na rynki zagraniczne, dotyczących Polski jako wysoce atrakcyjnego miejsca na organizację wydarzeń. Nazwa projektu odnosi się do kreatywnej przestrzeni, która zapewni zasoby, narzędzia i wsparcie dla osób lub zespołów do tworzenia różnych rodzajów treści, takich jak filmy, obrazy, muzyka, teksty, grafiki lub inne formy mediów cyfrowych. Poland Convention Bureau realizuje ułatwienie procesu tworzenia treści, zapewniając dostęp do specjalistycznej wiedzy poprzez organizację warsztatów oraz konsultacji online.

W ramach programu warsztatów i szkoleń, zaplanowano zróżnicowaną tematykę. Część zajęć jest poświęcona na teoretyczne i praktyczne omówienie kluczowych kwestii z dziedziny e-marketingu, natomiast inne skupiają się na szczegółowym przedstawieniu wybranych platform i narzędzi. Uczestnicy warsztatów i szkoleń mają możliwość zdobycia szerokiej wiedzy i umiejętności w zakresie e-marketingu, które będą miały bezpośrednie zastosowanie w codziennej pracy.

Dotychczas w warsztatach i konsultacjach online Laboratorium Twórców wzięło udział ponad 650 osób.

#SitePoland #EventprofsLAB #PolandCVB #EventprofsPL

Laboratorium-Tworcow-polandcvb-eventprofslab.png

Do góry