en
en
Kontakt

Ruszyła akwizycja zgłoszeń na polskie stoisko na targi IMEX 2022

Targi IMEX we Frankfurcie to jedno z najważniejszych wydarzeń przemysłu spotkań, które każdego roku gromadzi tysiące uczestników z całego świata. W targach wezmą udział również przedstawiciele branży z Polski, którzy już teraz mogą zgłosić chęć partycypacji w Polskim Stoisku Narodowym. Akwizycję zgłoszeń prowadzi Polska Organizacja Turystyczna.

foto.png
Targi to jedno z najbardziej uznanych i skutecznych narzędzi komunikacji marketingowej, a targi IMEX to jedna z dwóch najważniejszych w Europie światowych wydarzeń, przeznaczona wyłącznie dla branży przemysłu spotkań, która spotyka się promując swoje produkty, destynacje oraz poszukując nowych partnerów i inspiracji do organizacji spotkań i wydarzeń.
Tegoroczne targi IMEX będą ponownie realizowane w formie stacjonarnej (z uwagi na pandemię Covid-19 ostatnie targi odbyły się w 2019), która sprzyja wykorzystaniu dodatkowych narzędzi promocyjnych. Zaplanowana kampania wzmocni konkurencyjności Polski na arenie międzynarodowej jako destynacji spotkań, przyczyni się do podtrzymania popytu na usługi turystyki biznesowej oraz budowy zaufania wśród planistów spotkań i wydarzeń. Dalszy rozwój sektora spotkań jest konieczny do napędzania postępu gospodarczego i społecznego Polski,  w tym dla rozwoju całego sektora turystycznego, który tak bardzo ucierpiał z powodu pandemii Covid-19 a teraz jest dodatkowo narażony na straty z powodu toczącej się wojny na Ukrainie.

Kampanii towarzyszyć będą tematy przewodnie:
•    61. Kongres ICCA, który odbędzie się w listopadzie br. w Krakowie w ICE Kraków Congress Centre. Jedno z najważniejszych wydarzeń w branży przemysłu spotkań na świecie, skupiające co roku około tysiąca ekspertów i liderów przemysłu spotkań, przedstawicieli środowisk opiniotwórczych, mediów, specjalistów w zakresie organizowania międzynarodowych konferencji i kongresów,  a także młodych liderów sektora spotkań. Organizacja kongresu ICCA w Krakowie ma wymiar bardzo prestiżowy. Wydarzenie przyczyni się do odbudowy i dalszego rozwoju polskiego przemysłu spotkań po pandemii Covid-19 i będzie spiritus movens dla naszych przyszłych działań promocyjnych za granicą.
•    Destination Poland – promocja miast kongresowych wg. rankingu ICCA: Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Łódź
•    Jubileusz 20-lecia Poland Convention Bureau, który zbiega się z 20-leciem targów IMEX

Pierwszym krokiem w celu rejestracji na wydarzenie jest zapoznanie się z dokumentem „Zasady uczestnictwa w Polskich Stoiskach Narodowych” organizowanych na międzynarodowych targach turystycznych i przemysłu spotkań”  z dn. 14 kwietnia br. oraz wypełnienie wstępnego zgłoszenia. Na podstawie niniejszego zgłoszenia POT dokona oceny kryteriów udziału Wystawcy, a następnie przygotuje odpowiednią umowę udział w targach IMEX 2022.
Podpisane zgłoszenia prosimy odsyłać skanem na adres mailowy: aneta.ksiazek@pot.gov.pl w terminie do 25.04.2022

Wystawca, który nie spełni wymaganych warunków udziału lub nie dostanie się ze względu na brak miejsc zostanie poinformowany o tym fakcie pisemnie, drogą mailową. Szczegóły dotyczące rejestracji znajdują się w załącznikach.

Do góry