en
en
Kontakt

Raport Specjalny Przemysł Spotkań i Wydarzeń w magazynie Manager Report

Zachęcamy do przeczytania raportu specjalnego o turystyce biznesowej w najnowszym wydaniu miesięcznika MANAGER Report. Na dwudziestu stronach magazynu znajdziecie obszerny zbiór informacji dotyczących przemysłu spotkań i wydarzeń, miejsc do organizacji kongresów i konferencji, rankingów ICCA i UIA, rekomendowanych firm organizujących wydarzenia (PCO) i organizatorów incentive travel (ITC), Programu Ambasadorów Kongresów Polskich oraz działań podejmowanych przez miejskie i regionalne convention bureaux w Polsce. Dla wszystkich zainteresowanych czytelników przygotowaliśmy również specjalny słowniczek obejmujący pojęcia związane z branżą MICE.

Manager Report MICE Przemysł Turystyczny

Czytelnicy mogą zapoznać się ze raportem specjalnym, aby odkryć różnorodne spojrzenie na sektor spotkań i wydarzeń. W obszernym opracowaniu znajdują się między innymi się w szczegóły dotyczące odpowiednich miejsc do organizacji kongresów i konferencji, informacje o globalnych rankingach ICCA i UIA i informacje o miejscach, które zajmuje w nich Polska. Dodatkowo warto zapoznać się z rekomendowanymi Profesjonalnymi Organizatorami Kongresów (PCOs) i firmami organizującymi wyjazdy incentive (ITCs). Ponadto czytelnicy mogą zdobyć cenne informacje na temat Programu Ambasadorów Kongresów Polskihc oraz być na bieżąco z inicjatywami prowadzonymi przez polskie miejskie i regionalne convention Bureauz , a także Poland Convention Bureau.

Manager Report MICE Poland  Kraków

Wrocław Manager Report MICE Poland Convention Bureau

Gdańsk Manager Report MICE Poland Convention Bureau

Manager Report Polska Organizacja Turystyczna Poland Convention Bureau Aneta Książek Jarosław Marciuk

Aby ułatwić lepsze zrozumienie branży MICE Meetings, Incentives, Conferences, and Exhibitions), przygotowaliśmy specjalny słowniczek. To słownictwo ma na celu pomoc wszystkim ciekawym czytelnikom w nawigowaniu po terminologii związaną z tą dynamiczną branżą. Zapraszamy do zapoznania się z nim na stronach MANAGER Report, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i wydarzeniami kształtującymi krajobraz turystyki biznesowej.

Lublin Manager Report MICE Poland Convention Bureau

Łódź Piotrkowska Manager Report MICE Poland Convention Bureau

Poznań targi Manager Report MICE Poland Convention Bureau

Warszawa Manager Report MICE Poland Convention Bureau

Polska kuchnia Manager Report MICE Poland Convention Bureau

MANAGER Report to miesięcznik skierowany do kadry menedżerskiej. W magazynie można znaleźć bieżące informacje ze świata biznesu i finansów, a także wywiady z ekspertami radzących w zakresie zarządzania i inwestycji. Każdy numer prezentuje sylwetkę wybranych osobistości z branży. Dodatkowo, dostępne są informacje na temat najnowszych trendów w sporcie, motoryzacji i podróżach. Magazyn można znaleźć w wielu punktach sprzedaży, księgarniach, kioskach oraz salonach VIP PLL LOT na głównych polskich lotniskach. Magazine Manager Report można znaleźć online, na LinkedIn i Facebooku.

#PolandCVB

Przemysł Spotkań Wydarzeń w magazynie Manager Report

@callmejaro

Do góry