en
en
Kontakt

Post tour ICCA w Warszawie w dniach 9-11 listopada 2022

Po zakończonym 61 Kongresie ICCA w Krakowie, który odbywał się w dniach 6-9 listopada, Warszawa gościła grupę specjalistów i organizatorów konferencji i kongresów z USA, Kanady, Włoch, Indii, Wielkiej Brytanii oraz Republiki Południowej Afryki.

ICCA Fam Trip Warsaw Convention Bureau

Polska Organizacja Turystyczna świadomie wykorzystała kongres ICCA do promocji Polski jako lidera Europy Środkowo -Wschodniej opierając się nie tylko na inicjatywach podejmowanych przed wydarzeniem, ale również na samym wydarzeniu oraz po zakończeniu kongresu, organizując wraz z lokalnymi biurami kongresów wizyty inspekcyjne dla wyselekcjonowanych uczestników kongresu.

Warszawska Organizacja Turystyczna przygotowała atrakcyjny program post touru podczas, którego zaprezentowano unikatowe walory miasta:

  • Stare Miasto
  • Zamek Królewski wraz z Arkadami Kubickiego
  • Łazienki z Oranżerią i Pałacem na Wodzie
  • Stadion Narodowy im. Kazimierza Górskiego w Warszawie (PGE Narodowy)
  • POLIN Muzeum Historii Żydów Polskich

Goście mogli wysłuchać także prywatnego Koncertu Chopinowskiego zorganizowanego w Domu Literatury przez biuro Chopins Point. Co najważniejsze przedstawiciele międzynarodowych stowarzyszeń i event plannerzy mogli zapoznać się z możliwością organizacji wydarzeń w stolicy Polski i na Mazowszu. Zadbano także o niezapomniane wrażenia kulinarne podczas kolacji w Restauracji Opasły Tom i Kieliszki na Próżnej oraz podczas lunchu w Restauracji Belvedere w Łazienkach. Transport dla uczestników post touru zapewniło Mazurkas Travel.

W Warszawie goście spędzili dwie noce w Hotelu Intercontinental, ostatnia doba to pobyt w Hotel Narvil Conference & Spa.

Uczestnicy nie ukrywali, że widzą duży potencjał Warszawy. Dostępność komunikacyjna, unikatowe obiekty oraz profesjonaliści są bez wątpienia dużym atutem stolicy Polski. Warszawska Organizacja Turystyczna liczy, że dzięki pobyt na długo pozostanie w pamięci uczestników, co z kolei wpłynie na pozyskiwanie nowych kongresów i konferencji w Warszawie w najbliższym czasie.

Do góry