en
en
Kontakt

Polski przemysł spotkań - wczoraj, dziś, jutro

SS_Tampere_4W dn. 28.08 – 1.09.2010 w Tampere, w Finlandii odbyła się 24 edycja  szkolenia ECM Summer School. Byliśmy tam obecni, by zaprosić na następne w 2011 roku do Polski, która w ostatnim czasie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród stowarzyszeń i jest wybierana do organizacji ich spotkań. W maju 2007 stowarzyszenie SITE zorganizowało w Warszawie konferencję ESNEP, w październiku 2009 w Krakowie podczas European Chapter Leaders Forum spotkali się przedstawiciele zarządów europejskich oddziałów MPI, a na początku 2010 stowarzyszenie DMAI przeprowadziło w Gdańsku szkolenie Destination Sales Training. Na 2011 mamy już potwierdzone 2 konferencje stowarzyszenia ICCA i wspomnianą Summer School.
 Szkolenie ECM Summer School organizowane jest corocznie w różnych miastach europejskich dla pracowników convention bureaux, narodowych organizacji turystycznych, centrów  konferencyjnych, hoteli, firm PCO i DMC. A jego celem jest rozpowszechnianie wiedzy i umiejętności o najnowszych narzędziach marketingowych niezbędnych do dobrego zarządzania wydarzeniami w przemyśle spotkań.

W Tampere spotkało się 46 reprezentantów 17 krajów europejskich, w tym 5 przedstawicieli Polski,
z Gdańsk Convention Bureau i Pałacu Kultury i Nauki. Do grona uczestników dołączyła Aneta Książek, z Convention Bureau of Poland, by zaprosić na kolejną edycję szkolenia do Polski.

Na zakończenie szkolenia w Tampere został zaprezentowany film promujący Polskę, specjalnie przygotowane nagranie z wrażeniami zespołu CBP z poprzednich edycji szkolenia, w których brali udział w ubiegłych latach oraz wygłoszone przez Anetę zaproszenie do Krakowa, gdzie odbędzie się jubileuszowa 25. edycja ECM Summer School 2011.

ECM Summer School 2011 organizowana będzie wspólnie z Krakow Convention Bureau w dniach 27 – 31.08.2011 roku. Liczymy, iż w imprezie weźmie udział 80 osób.
SS_Tampere_3   SS_Tampere_5   SS_Tampere_6
SS_Tampere   SS_Tampere_1   SS_Tampere_2
Do góry