en
en
Kontakt

Polska na warsztatach ANTOR

antor_418 maja 2010 roku w Putten (Holandia) już po raz siódmy odbyły się warsztaty z zakresu turystyki biznesowej zorganizowane przez stowarzyszenie ANTOR (Association of National Tourist Office Representatives) reprezentujące przedstawicielstwa ośrodków informacji turystycznej na świecie.
W warsztatach wzięli udział przedstawiciele 15 ośrodków zagranicznych z: Belgii, Danii,  Dominikany, Francji, Irlandii, Indii, Chorwacji, Luxemburga, Madery, Portugalii, Słowenii, Hiszpanii, Tunezji. Wśród nich również z Polski. Nasz kraj reprezentowali:  Polski Ośrodek Informacji Turystycznej w Amsterdamie, Convention Bureau of Poland Polskiej Organizacji Turystycznej i Polskie Linie Lotnicze LOT.
Na warsztaty zarejestrowało się 40 uczestników zajmujących się organizacją spotkań i wydarzeń biznesowych. W programie spotkania, oprócz rozmów biznesowych, znalazły się 2 prezentacje. Pierwszą poświęconą  regulacjom podatkowym związanym z organizacją podróży motywacyjnych wygłosiła Marije Breuker – prezydent stowarzyszenia SITE Nederlands. Drugą poświęconą rozwiązaniom ekologicznym w biznesie - Lynn Wagner, odpowiedzialna za organizację konferencji  COP15 w 2009 roku w Kopenhadze.
antor  antor_2  antor_3
Do góry