en
en

Polska gotowa na IBTM 2018

W dniach 27-29 listopada 2018 odbędą się 31. międzynarodowe targi IBTM World w Barcelonie. Impreza uznawana jest za jedno z największych i najważniejszych światowych wydarzeń poświęconych branży spotkań.

Polska Organizacja Turystyczna Poland Convention Bureau jak co roku jest organizatorem narodowego stoiska D80 – miejsca spotkań biznesowych prowadzonych według indywidualnych grafików podwystawców, jak również prezentacji zorganizowanych przez POT PCB dla grup Hosted Buyers.

Podczas tegorocznej edycji IBTM, po raz pierwszy na arenie biznesowej, zostanie zaprezentowane polskie stoisko narodowe według nowej koncepcji, zainaugurowanej i bardzo dobrze przyjętej podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Market.

- Nowy projekt stoiska jest bardzo nowoczesny i wychodzący poza utarte schematy. Pozwala on na pokazanie walorów naszego kraju w jeszcze bardziej atrakcyjny sposób – mówi prezes POT Robert Andrzejczyk.

W Barcelonie na Polskim Stoisku Narodowym swoją ofertę zaprezentuje 9 podwystawców:
1. Furnel Travel
2. ICE Kraków Congress Center
3. JAN-POL DMC Poland
4. Kraków Convention Bureau
5. Lubelskie Centrum Konferencyjne w Lublinie
6. Sheraton Westin Luxury Collection Hotels in Poland
7. Supertour DMC
8. Warszawska Organizacja Turystyczna - Warsaw Convention Bureau
9. WPT 1313 Rafał Pawełek

- Targi IBTM World od ponad 30 lat są dobrą platformą do nawiązywania kontaktów oraz miejscem, gdzie miasta, regiony czy kraje budują swój wizerunek jako destynacji dla przemysłu spotkań. Cieszę się, iż po raz kolejny będziemy mieli okazję zachęcić międzynarodową branżę do możliwości organizacji spotkań i wydarzeń w naszym kraju - mówi Aneta Książek, która będzie reprezentować Polską Organizację Turystyczną Poland Convention Bureau na targach IBTM.

Do góry