en
en
Kontakt

Polak laureatem nagrody MPI Foundation Youth Award

nagroda_-_KopiaNagroda MPI Foundation Youth Award przyznawana jest najwybitniejszym studentom biorącym udział w corocznych konferencjach IMEX-MPI Future Leaders Forum odbywających się w 5 miastach świata:

Bangkok (Tajlandia), Duseldorf (Niemcy), Shanghai (Chiny), Vancouver (Kanada) i Warszawa (Polska). Studenci są oceniani na podstawie prezentacji przedstawionych podczas konferencji i następnie biorących udział w konkursie International University Challenge. Rozstrzygnięcie konkursu odbywa się corocznie podczas targów IMEX we Frankfurcie.

W tym roku zwycięzcą konkursu International University Challenge został Michał Maziarczyk, student specjalności turystyka biznesowa 3-go roku turystyki i rekreacji Uczelni Vistula z Warszawy. Uczestnik marcowej konferencji Future Leadrs Forum Warsaw 2011, przy organizacji której Convention Bureau of Poland POT co roku udziela wsparcia.

Finałowe prezentacje odbyły się 25 maja przed jurorami, w skład których wchodzili eksperci przemysłu spotkań z całego świata. Wręczenie wyróżnienia odbyło się podczas uroczystej gali IMEX Award 2011 we Frankfurcie, które zostało przekazane przez Bruca MacMillana – prezydenta Meeting Professionals International (MPI). Główną nagrodą dla zwycięzcy jest wyjazd na MPI World Education Congress do Orlando w lipcu tego roku. Michał jest pierwszym studentem z Polski wyróżnionym tak ważną nagrodą dla turystyki biznesowej, który w całym konkursie pokonał ponad 250 studentów z 5 krajów.

„Wspólnie z kolegami opracowaliśmy pomysł, ja go zaprezentowałem tutaj na targach IMEX, a teraz dostałem tak prestiżową nagrodę. Nie wiem co powiedzieć, ale bardzo dziękuję” – skomentował tuż po otrzymaniu wyróżnienia Michał Maziarczyk, student Uczelni Vistula i laureat MPI Foundation Youth Award.

Do góry