en
en
Kontakt

Podcast Conferli "Destinations as the Driving Force of a Conference" odcinek poświęcony Polsce

Odcinek podcastu "Destinations as the Driving Force of a Conference" został poświęcony Polsce. W rozmowie Bregje Frens - de Leeuw, reprezentującej Conferli, z Anetą Książek poruszono kwestie dotyczące Polski jako atrakcyjnej destyacji dla organizatorów kongresów, konferencji i innych międzynarodowych wydarzeń.

conferli-podcast-poland-conventionbureau-associations-polandcvb.jpg


Rozmowa rozpoczyna się od spostrzeżeń z IMEX Frankfurt 2023, gdzie aktywności Muzycznych Poranków zyskały pozytywne opinie odwiedzających. Kierowniczka Poland Convention Bureau podkreśla zaangażowanie biura w tworzenie trwałych doświadczeń uczestników nie tylko podczas targów, ale także podczas kongresów i konferencji organizowanych w Polsce. Polska Organizacja Turystyczna, której częścią jest Biuro Spotkań i Wydarzeń, w działaniach promocyjnych prezentuje Polskę jako kraj pierwszego wyboru dla kongresów i konferencji.

Podcastu można posłuchać poniżej.

Podczas rozmowy podkreślono znaczenie 61. Kongresu ICCA, który odbył się w Krakowie w 2022 roku. Aneta Książek rzuca światło na to, w jaki sposób wydarzenie to pokazało umiejętność Polski w organizowaniu światowej klasy spotkań, podnosząc jej reputację i otwierając drzwi do przyszłych współprac w międzynarodowej branży spotkań i wydarzeń. Wspomniano również o sztandarowym Programie Ambasadorów Kongresów Polskich, realizowanym w porozumieniu ze Stowarzyszeniem Konferencje i Kongresy w Polsce (SKKP), który obchodził w 2023 roku swoje 25-lecie. Gala, organizowana w różnych miastach Polski, stanowi istotne wydarzenie programu, prezentując unikalny potencjał każdego miejsca. Imponujące miejsce Polski w rankingach ICCA i UIA podkreśla jej pozycję jako wiodącej destynacji MICE.

conferli podcast poland convention bureau Polska Organizacja Turystyczna

Dla zainteresowanych dowiedzeniem się więcej o Poland Convention Bureau, odcinek prezentuje wiele informacji i zaproszenie do kontaktu z Anetą Książęk i jej zespołem.

Profil kraju na platformie Conferli .

Co to jest Conferli?

Conferli pełni rolę platformy do planowania konferencji, łącząc organizatorów, obiekty i destynacje MICE. Celem jest wyrównanie szans w branży wydarzeń, umożliwiając łatwe i efektywne znalezienie odpowiednich miast, krajów oraz obiektów kongresowych dla wydarzeń o różnej skali. Osiąga się to poprzez dostęp do niezależnych danych, wspieranych przez inteligentne technologie. Conferli łączy organizatorów  międzynarodowych konferencji stowarzyszeniowych z miastami i miejscami. Jest to bezpłatna usługa dla planistów spotkań stowarzyszeń. Conferli platforma online dla organizatorów wydarzeń stowarzyszeń.

Podcast  Destinations as the Driving Force of a Conference

Destinations as the Driving Force of a Conference to podcast Conferli prowadzony przez Bregje Frens - de Leeuw, współzałożycielkę i dyrektorkę kreatywną w Conferli. W 19 odcinkach podczas spotkań rozmówcy omawiają kwestie promocji miast i krajów, trendów oraz czym kierują się planiści spotkań i wydarzeń.

Destinations as the Driving Force of a Conference conferli podcast Bregje Frens - de Leeuw

#PolandCVB #associations #Poland

@callmejaro

Do góry