en
en
Kontakt

Piosenka Let`s Talk Business

Podczas targów IMEX we Frankfurcie na polskim stoisku narodowym zaśpiewaliśmy specjalnie przygotowaną na tę okazję piosenkę. Brian Allan i Basia Giewont byli w Niemczech naszymi muzycznymi ambasadorami i swoimi występami wytworzyli wiele pozytywnych emocji gości i wystawców w Messe Frankfurt. Musical Happy Hour przyciągnęło wielu uczestników targów, którzy dołączyli do wspólnego śpiewania.

IMEX FRANKFURT LETS TALK BUSINESS POLAND CONVENTION BUREAU Brian Allan

Dlaczego muzyka na IMEX?

Kontynuujemy Muzyczne Poranki, które cieszyły się ogromnym powodzeniem w poprzednich latach. Codziennie rano w godzinach 9:00-10:00 Galerii Messe Frankfurt (między halą 8 i 9) Basia Giewont z zespołem wita muzycznie uczestników targów. W tym roku przewodnim motywem targów we Frankfurcie jest Ludzka Natura. Chcemy przyczynić się do tematu IMEX Human Nature. Muzyka to uniwersalny język, który przekracza bariery i łączy ludzi na poziomie emocjonalnym. Ma moc wywoływania szerokiej gamy emocji, wyrażania indywidualnych i zbiorowych doświadczeń oraz wspierania poczucia wspólnoty. Badania wykazały, że zmiany nastroju aż w 65% zależą od dźwięków.

Kim jest Basia Giewont?

Basię mogliście już poznać na poprzednich Muzycznych Porankach we Frankfurcie. Basia absolutnie utożsamia się ze swoimi korzeniami także muzycznie. Dzięki swojej ogromnej charyzmie i wykształceniu posiada niezwykły wachlarz możliwości. Nie są jej obce szalone zagraniczne rytmy, operowe. szlagiery, musicalowe hity, jazzowe ballady, czy też nostalgiczne i najbardziej wymagające poetyckie kompozycje. Siła wyrazu i autentyczność pozwalają zakochać się w niej od pierwszego wejrzenia. Przez lata rozwijała swoją działalność muzyczną współpracując z wybitnymi muzykami tj. Adam Sztaba, Grzegorz Turnau, Andrzej Zarycki, Andrzej Poniedzielski, Zespół Cechomor, Wojciech Karolak, Stan Breckenridge, Jazz Band Ball Orchestra. Basia dała się poznać występując w jednej z pierwszych edycji The Voice of Poland, w polskich eliminacjach do Eurowizji otrzymała wyróżnienie. Podczas 59 KFPP w Opolu otrzymała Nagrodę Programu 3 Polskiego Radia za swój singiel. Basia Giewont na Instagramie

06-basia-giewont-piosenkarka-imex-frankfurt-lets-talk-business-targi-turystyczne-MICE.jpg

Kim jest Brian Allan?

Znany w Polsce i zagranicą szkocki muzyk, performer, eventprof. W 2004 roku Allan przeniósł się do Polski, gdzie założył zespół „Why Not?”. Kilka nagranych przez muzyków utworów trafiło na listy przebojów czołowych polskich radiostacji, m.in. „I still love you”, czy „On Christmas Day” nagrany z polskimi gwiazdami – utwór ten każdego roku znajduje się na świątecznej płycie wytwórni EMI. Allan jest także autorem utworu „Loving You” napisanego dla Edyty Górniak. Jego występy na kongresie ICCA w Krakowie były jednymi z najbardziej emocjonalnych momentów podczas wydarzenia w Krakowie. Efektem natomiast było między innym zaproszenie Briana do skomponowania i zagrania piosenki na ceremonię otwarcia Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie w Finlandii i Łotwie (maj 2023). Strona www Briana Allana.

05-brian-allan-eventprofs-imex-frankfurt-lets-talk-business-rock-your-business-MICE.jpg

 Szalony pomysł i szalona realizacja. Zaprosiliśmy w tym roku do współpracy Briana Allana, który stworzył specjalnie na targi IMEX piosenkę Let`s Talk Business.

Poland-song-perfect-place-lets-talk-business-brian-allan-imex.jpg

Tekst piosenki LET'S TALK BUSINESS

Mamy nadzieję, że tak jak my, nauczycie się tekstu i wspólnie zaśpiewamy przy kolejnej okazji.

It starts with Czesc

How are you?

How can we help?

What do you do?

Let's elevate

Take it higher What do you need Venue or supplier

We've got it all you'll see

For...

 

Refrain

We are the destination

Meeting expectations

Year after year

So here's our invitation

For cooperation

The time is here

Let's make a plan

Meet us at our stand

Let's talk business (X4)

 

Dzien dobry

Is how we greet you

Dziekuje

The word for Thank You

Poland where your dreams come true

 

[Refrain]

[Bridge]

Come to Poland, the perfect place

To host your event with style and grace

[Outro]

Incentives, conventions

Professional intentions

Trust and security

Not only a necessity

Friendly courageous

Nothing is beneath us

Passion and pride, dedication

Turns every event into a revelation

For...

[Refrain]

happy-hour-poland-imex-trade-show-brian-allan-aneta-ksiazek.jpg

happy-hour-poland-imex-targi-we-frankfurcie.jpg

happy-hour-polska-organizacja-turystyczna-imex-targi-we-frankfurcie.jpg

Lyrics and music by Brian Allan; Musical Ambassadors of Poland: Brian Allan and Basia Giewont; Więcej filmów i piosenek możecie zobaczyć na naszym kanale YouTube więc koniecznie go zasubskrybujcie https://www.youtube.com/@PolandCVB

Jak powstawała piosenka Let`s Talk Business?  Kliknij i posłuchaj pierwszego wykonania refrenu.

#IMEX23 #PolandCVB @PolandCVB

Do góry