en
en
Kontakt

Osobowość Roku 2010

Osobowosc RokuWybieramy Osobowości Roku w branży spotkań! Kto otrzyma tytuł „Osobowość Roku MICE Poland 2010”? Zgłoszenia kandydatów do organizowanego przez redakcję magazynu MICE Poland konkursu można wysyłać do 9 listopada. 
Ruszyła kolejna edycja konkursu, w którym o wyborze osobowości decydują agencje eventowe, reprezentujący środowisko incentive, konferencyjne, szkoleniowe, przedstawiciele obiektów, wreszcie zleceniodawcy wydarzeń. Głównym celem konkursu jest wyłonienie osób wyróżniających się profesjonalizmem i skutecznością, które w ostatnim roku wykazały się największą aktywnością i zaangażowaniem w rozwój polskiej branży spotkań. Jego celem jest również wykreowanie pozytywnego wizerunku branży poprzez promowanie nieprzeciętnych osób, działających według zasad fair play. Dodatkowym zadaniem konkursu jest edukacja na temat znaczenia meetingów, wyjazdów typu incentive, eventów oraz ich funkcjonowania w strategiach marketingowych, sprzedażowych, PR-owych czy zarządzania personelem.
 
W ramach konkursu zostaną wytypowane Osobowości w trzech kategoriach:
Organizator Roku – organizatorzy eventów, konferencji, wyjazdów integracyjnych
Zleceniodawca Roku – osoby organizujące eventy w firmach i korporacjach, odpowiedzialne za wybór agencji i podwykonawców
Menadżer Obiektu Roku – właściciele i menadżerowie obiektów, w których organizowane są eventy (czyli hoteli, restauracji, klubów, obiektów konferencyjnych, hal widowiskowych i wystawienniczych)
 
Wyboru zwycięzców na podstawie pisemnych zgłoszeń czytelników dokona Kapituła, powołana z grona autorytetów, ekspertów i praktyków z branży, zarówno przedstawicieli agencji, stowarzyszeń jaki zleceniodawców. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystej gali 10 grudnia w Centrum Bankowo Finansowym „Nowy Świat” w Warszawie.

Konkurs „Osobowość Roku MICE Poland odbywa się po raz trzeci.
W pierwszej edycji laureatami zostali Ewa Bogusz, Servier Polska (Zleceniodawca Roku), Krzysztof Michniewicz, Incentive Concept (Organizator Roku), Wojciech Łopaciński, Filmar (Menadżer Obiektu Roku).
W drugiej zwyciężyli: Jacek Wyrzykiewicz Hochland Polska, (Zleceniodawca Roku), Maciej Ogieniewski, Meetings Designers (Organizator Roku), Agnieszka Najberek, Sheraton Sopot (Menadżer Obiektu Roku).

Wszelkie dodatkowe informacje dostępne pod adresem: osobowosc@micepoland.com.pl
www.micepoland.com.pl
Do góry