en
en
Kontakt

Ósma edycja Meetings Week Poland już wkrótce!

Najważniejsze wydarzenie branży przemysłu spotkań – Meetings Week Poland – odbędzie się w dniach 22-24 kwietnia 2020 roku, w Warszawskim Centrum Kongresowym Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. Trzy intensywne dni konferencji, debat i spotkań wypełnią wystąpienia na temat bezpieczeństwa i ochrony w przemyśle spotkań, kodeksu dobrych praktyk, czy zrównoważonych modeli działania w tym sektorze.

MWP 2020 BANER.png


Ósmą edycję Meetings Week Poland tradycyjnie rozpocznie konferencja Poland Meetings Destination, organizowana przez The Warsaw Voice, poświęcona nowym perspektywom w turystyce spotkań w Polsce. Pytania postawione ekspertom będą dotyczyć: kierunku rozwoju turystyki spotkań w obszarze całej gospodarki, nowych środków i narzędzi służących rozwojowi turystyki i przemysłowi spotkań, zmian w sytuacji branży w najbliższych latach. Pierwszy dzień wydarzenia zamknie dialog na temat dobrych praktyk w dziedzinie organizacji wydarzeń w Polsce, podjęty przez Stowarzyszenie Branży Eventowej z ekspertami przemysłu spotkań.

Drugi dzień (23 kwietnia) poświęcony będzie zagadnieniom dotyczącym zrównoważonych modeli działania przemysłu spotkań (Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce). Uzupełnieniem prezentacji będą inspirujące case studies w obszarze organizacji wydarzeń oraz sesja Business Exchange, mająca na celu wymianę informacji o polskich kongresach i konferencjach (kontakty, procesy decyzyjne, kwestie budżetowe). W tym dniu odbędzie się również spotkanie w ramach Warszawskiego Klubu Ambasadora Kongresów „Jak lokalny świat nauki może współpracować z samorządem i organizacjami pozarządowymi w celu wzmocnienia synergii potrójnej helisy" (Warszawska Organizacja Turystyczna - Warsaw Convention Bureau i Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce) oraz spotkanie polskich regionalnych convention bureaux, którego rokrocznie gospodarzem jest Polska Organizacja Turystyczna – Poland Convention Bureau.

Ostatniego dnia (24 kwietnia) MPI Poland Chapter zaprosi na konferencję, poświęconą tematyce bezpieczeństwa i ochrony na polskim rynku spotkań, w odniesieniu do wydanego właśnie przez MPI Global przewodnika najlepszych praktykach w planowaniu spotkań i wydarzeń. Ten dzień będzie również dedykowany studentom, którzy uczestnicząc w IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum dostają szansę udziału w konkursie IMEX UniversityChallenge, którego finał odbywa się na targach IMEX we Frankfurcie. Organizatorem IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum jest Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie.

Wydarzeniem zamykającym tegoroczną edycję Meetings Week Poland będzie gala MP Power Night – finał konkursu MP Power Awards®, organizowanego przez MeetingPlanner.pl, którego celem jest wyróżnianie najlepszych projektów i pokazanie ich efektów poprzez promocję profesjonalizmu branży eventowej oraz budowanie świadomości wartości narzędzi z jej zakresu.

Koordynatorami Meetings Week Poland 2020 są: Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce oraz MPI Poland Chapter.

Więcej informacji na stronie www.meetingsweek.pl

Do góry