en
en
Kontakt

Nowy zarząd MPI Poland Chapter na lata 2021-2023

Podczas spotkania MPI Summer Business Meeting (27 i 28 czerwca br.) wyłoniono nowy zarząd MPI Poland Chapter na lata 2021-2023, który wyróżnia się świetną znajomością branży i bogatym, zróżnicowanym doświadczeniem zawodowym.

MPI Chapter_1170.jpg

Na stanowisku Prezesa pozostanie Monika Dymacz Kaczmarczyk (Dyrektor zarządzająca w firmie Exprofesso), Wiceprezesem ds. edukacji zostanie Anna Nowakowska (CEO MICE & Venue Consulting oraz New Business Director w RAJT hale namiotowe), funkcję Wiceprezesa ds. członkostwa pełnić będzie Dmytro Moiseienko (Technical Coordniator w Mazurkas Travel), za sprawy dotyczące studentów odpowiadać będzie Jarosław Kruk (Partner w MICEART DMC), komunikacji będzie nadal przewodzić Weronika Wirtel (Senior Sales & Marketing Manager w Centrum Kongresowym ICE Kraków), zaś o kwestie finansowe zadba Julia Górecka (Managing Director Meeting Maker).

MPI Poland Chapter to polski oddział największego stowarzyszenia branży spotkań i wydarzeń na świecie. Działa nieprzerwanie od 2008 roku tworząc silny zespół, którzy obecnie liczy 50 osób aktywnie działających w polskiej branży spotkań. Każdego roku członkowie stowarzyszenia z sukcesem organizują cykliczne szkolenia, warsztaty i spotkania branżowe, angażują się w inicjatywy non-profit i organizację eventów związanych z branżą MICE.

Globalny oddział MPI – Meeting Professional International od 1972 roku zapewnia innowacyjne możliwości edukacyjne i networkingowe odgrywając znaczącą rolę w promowaniu i rozwoju branży MICE w międzynarodowym gronie profesjonalistów branży eventowej. Stowarzyszenie MPI aktualnie gromadzi 60 000 profesjonalistów zajmujących się organizacją spotkań i wydarzeń w 75 krajach.

Nowemu Zarządowi serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

Źródło: MPI Poland Chapter

Do góry