en
en
Kontakt

Nowe centrum biznesowe we Wrocławiu

Hala_centrum14.09.2010 roku w godzinach 12:00 – 23:00 w kompleksie Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się uroczyste otwarcie Regionalnego Centrum Turystyki Biznesowej. W wydarzeniu udział wezmą przedstawiciele samorządu lokalnego, władze wrocławskich uczelni, członkowie stowarzyszeń i instytucji oraz przedsiębiorstwa i firmy do których skierowana jest oferta inwestycji.
 
Otwarciu Regionalnego Centrum Turystyki Biznesowej będą towarzyszyć Konferencja „Nowe Trendy w turystyce biznesowej – z perspektywy nabywcy”, Targi Branżowe, Pokazy barmanów i mistrzów kuchni oraz wystawa dotycząca inwestycji w Hali Stulecia przewidzianych na lata 2009 - 2012. W programie zaplanowano również zwiedzanie obiektu, bankiet oraz pokaz Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej.
 
Dzień rozpocznie się konferencją prasową, w której udział wezmą Prezydent Wrocławia, Marszałek Województwa Dolnośląskiego, osoby zaangażowane w budowę obiektu oraz ekspert z dziedziny turystyki biznesowej Rob Davidson.
 
Od godziny 12:30 będzie trwał blok branżowy w skład którego wchodzi Konferencja naukowa z zakresu tematyki biznesowej i targi branży przemysłu spotkań. Na konferencji nie zabraknie paneli dyskusyjnych, warsztatów oraz ciekawych przemówień. Po konferencji wszyscy goście zostaną zaproszeni do zwiedzania obiektu, podczas którego organizatorzy zapewniają ciekawe atrakcje. O 20:30 nastąpi uroczyste otwarcie Centrum Biznesowego.
 
W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do Wrocławia. Wszelkie szczegóły znajdują się na stronie internetowej.
 
hala_FOYER_1   hala_AUDYTORIUM   hala_SALA_WIELOFUNKCYJNA_1
Do góry