en
en
Kontakt

Następne szkolenie ICCA w Gdańsku!

ICCA_Vilnius_3W dniach 14 – 17.07.2010 w Wilnie (Litwa) odbyło się szkolenie ICCA Research, Sales and Marketing Programme zorganizowane przez międzynarodowe Stowarzyszenie ICCA (International Congress and Convention Association).
W Wilnie spotkali się przedstawiciele branży spotkań, zarówno sektora publicznego jak i komercyjnego: specjaliści i koordynatorzy odpowiedzialni za realizację zadań w Convention Bureaux, obiektach konferencyjnych i firmach zajmujących się profesjonalną obsługą kongresów i konferencji. Polskę reprezentowali przedstawiciele Convention Bureau of Poland, Gdańsk Convention Bureau i Warsaw Convention Bureau, którzy wspólnie zachęcali do odwiedzenia Gdańska w 2011, wybranego jako miejsce kolejnego szkolenia ICCA.  
         
Najważniejszymi punktami programu ICCA Research, Sales and Marketing Programme były:
  • praktyczne szkolenie z internetowej bazy danych ICCA,
  • zasady przygotowywania zapytań i odpowiedzi na zapytania (RFP),
  • zasady przygotowywania oferty (BID),
  • zasady przygotowania dobrych programów FAM TRIP,
  • zasady negocjacji z klientem,
  • nowe kierunki w przemyśle spotkań.
Znaczną część programu wypełniały praktyczne workshopy, bezpośrednie dyskusje z przedstawicielami zaproszonych firm oraz wymiana doświadczeń między uczestnikami o zorganizowanych lub planowanych kongresach w ramach sesji Business Exchange.
 
Podczas sesji zamykającej spotkanie w Wilnie odbyła się prezentacja Gdańska jako miejsca kolejnej Konferencji ICCA Research, Sales and Marketing Programme w 2011 roku, przygotowana przez Gdańsk Convention Bureau, wspierana przez Convention Bureau of Poland.
 
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.
 
ICCA_Vilnius   ICCA_Vilnius_4   ICCA_Vilnius_5
ICCA_Vilnius   ICCA_Vilnius   ICCA_Vilnius
Do góry