en
en
Kontakt

Meetings, by Default or meetings by Design w Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie

Trzy polskie miasta dołączają do światowego tournée. Wrocław, Kraków i Gdańsk dołączają do światowego wydarzenia, celebrującego premierę książki, będącej przewodnikiem jak projektować lepsze spotkania, aby uczynić je bardziej produktywnymi, angażującymi i skutecznymi. Autorzy książki „Meetings, by Default, or meetings by Design?” Mike van der Vijver i Eric de Groot spotykają się z lokalną branżą MICE i wraz z nią badają i odkrywają nową rolę spotkań F2F w świecie post pandemicznym.

Mike-van-der-Vijver-meeting-design-PolandCVB.jpg

Mike van der Vijver, ekspert Meeting Design, który przyjedzie do naszego kraju w kwietniu, podczas spotkań z polską branżą MICE będzie zachęcał do przemyślenia na nowo roli spotkań F2F, które zmieniły się w ciągu ostatnich kilku lat diametralnie. O co w nich tak naprawdę chodzi? O edukację, budowanie relacji, a może coś innego? Jakie cele powinny osiągać w porównaniu z innymi kanałami komunikacji, zwłaszcza online? Co trzeba zrobić, aby poprawić jakość ich programów? Przygotujcie się na strategiczną, angażującą, świeżą i prowokującą do myślenia sesję edukacyjną!

Eventy organizowane są przez MindMeeting w ramach światowego tournée, świętującego publikację książki Meetings, by default or by design, którą będzie można zakupić podczas spotkań. Eventy odbyły się już m.in. w Hiszpanii, na Tajwanie, w Holandii, Finlandii, Danii, Estonii, Belgii, Dubaju, Wielkiej Brytanii, Słowacji, Austrii, Szwajcarii, Włoszech, a rozmowy trwają w Rumunii, Szwecji, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Francji, Singapurze i Malezji. Teraz do tournée dołącza Polska!

Event organizowany jest w formule interaktywnej sesji. W Polsce spotkania odbędą się z inicjatywy Anny Górskiej, Doradcy Zarządu w Symposium Cracoviense. Wyniki badań przeprowadzonych podczas spotkań, również w Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie, zostaną przedstawione podczas tegorocznych targów IMEX we Frankfurcie.

Kiedy i gdzie w Polsce?

Wrocław – 19.04.2023

Kraków* – 20.04.2023

Gdańsk – 21.04.2023

Liczba miejsc jest ograniczona. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Zapraszamy!

Meetings by Default, or meetings by Design

Źródło: informacja prasowa

Do góry