en
en
Kontakt

Liderzy przemysłu spotkań pomagają dzieciom w Warszawie

Imex Challenge Poland 2010 Team220 taczek piasku, 280 taczek ziemi, 300 taczek kory, 160 par rękawiczek i 360 godzin pracy przez 3 dni – to tylko niektóre szczegóły dotyczące projektu IMEX Challenge Poland 2010, którego celem była pomoc Rodzinnemu Domowi Dziecka w Warszawie - Wesołej.

Wolontariusze z dziewięciu krajów w ciągu kilku wrześniowych dni przebudowali ogród, zbudowali plac zabaw oraz zaplecze rekreacyjne. Ponadto sfinansowali stypendia o wartości 4000 euro przeznaczone na naukę języka angielskiego, zajęcia z hipoterapii czy spotkania z logopedą.

Podczas pracy w Warszawie rodzina odpoczywała na wycieczce w Krakowie poznając uroki tego historycznego miejsca.

IMEX Challenge Poland 2010 to innowacyjny projekt dotyczący społecznej odpowiedzialności biznesu, który po raz pierwszy w historii został zorganizowany w Warszawie. Umożliwia profesjonalistom związanym z przemysłem spotkań (zarówno planistom jak i dostawcom) wsparcie lokalnej społeczności poprzez bezpośrednie zaangażowanie i pracę.

Oprócz pomocy, która została nagrodzona uśmiechem dzieci uczestnicy mieli również okazję poznać Warszawę i okolice oraz zapoznać się z infrastrukturą konferencyjną i pomysłami na organizację podróży motywacyjnych w Polsce.

Imex_Ch17   Imex_Ch19   Imex_Ch20
Imex_Ch7   Imex_Ch16   Imex_Ch15
Imex_Ch6   Imex_Ch4   Imex_ch9
Imex_Ch1   Imex_Ch2   Imex_Ch13
Imex_Ch3   Imex_Ch21   Imex_Ch11
Do góry