en
en
Kontakt

Let’s Meet 2024 w Gdańsku i Sopocie - majowe wydarzenie MICE w nowej formule

Za nami pierwsze w tym roku spotkanie branży MICE - Let’s Meet organizowane przez Gdansk Convention Bureau. Spotkanie wyjątkowe, gdyż przeprowadzone w zupełnie nowej, odświeżonej formie. Przedstawiciele 15 hosted buyers zgodnie podkreślali, że to rozwiązanie, które się sprawdziło. Polska Organizacja Turystyczna - Poland Convention Bureau była partnerem wydarzenia Let’s Meet zorganizowanego w Gdańsku i Sopocie w maju 2024 roku.

letsmeet-gdansk-sopot-polandcvb-gdanskconventionbureau-networking.png

Let’s Meet obyło się w Gdańsku i Sopocie w dniach 27-29 maja. Na jakie nowości zdecydowali się organizatorzy? Przede wszystkim zrezygnowano ze standardowych spotkań stolikowych. Zastąpiła je seria „site inspections”. To znaczy, że uczestnicy podróżowali pomiędzy miejscami, co dawało szansę na poznanie obiektów i ich możliwości w ciekawej formie - „na żywo”.

Goście mogli osobiście odwiedzić poszczególne obiekty i na miejscu porozmawiać z ich przedstawicielami. Taka formuła pozwoliła na prowadzenie rozmów na temat planowania i organizacji różnego rodzaju wydarzeń - konferencji, kongresów, wyjazdów korporacyjnych incentive travel.

lets-meet-gdanss-sopot-maj-2024-piotr_zagiell-8588.jpg

Co ciekawe, w jednym przypadku do przejazdu, a raczej przepłynięcia, użyto motorówek! Z historycznego centrum Gdańska goście udali się na Górki Zachodnie gdzie do Bałtyku uchodzi Wisła Śmiała. Po drugiej stronie rzeki znajduje się Wyspa Sobieszewska. To dodatkowo pokazało możliwości jakie stwarza lokalizacja Gdańska - miasta położonego nad rzeką Motławą oraz u ujścia Wisły do Morza Bałtyckiego. Uczestnicy zobaczyli też Sopot położony przy piaszczystym brzegu Bałtyku z jego słynnym Molo.

lets-meet-gdanss-sopot-maj-2024-piotr_zagiell-8148.jpg

Odwiedzone miejsca i obiekty MICE

W trakcie Let`s Meet hosted buyers odwiedzili i poznali różne miejsca i obiekty MICE, w tym hotele w Gdańsku i Sopocie, obiekty kongresowe i konferencyjne, a także restauracje i unique venues:

lets-meet-gdanss-sopot-maj-2024-piotr_zagiell-8479.jpg

Organizatorem część incentive wydarzenia była firma Tarifa Corporate Events, która posiada certyfikaty POT rekomendowanego PCO i ITC.

Partnerem Let`s Meet była również Sopocka Organizacja Turystyczna.

Opinie uczestników i organizatorów Let`s Meet

Daniela Halama, Events & Hospitality Director z Face to face GmbH, napisała: Miło było zobaczyć różnorodność możliwości MICE w mieście i na żywo w Gdańsku, doświadczyć połączenia tradycji i nowoczesności.

Cezary Rękas – Sales Manager hotelu Radison Hotel & Suites Gdańsk nie ukrywał, że i jemu ta forma przypadła do gustu: Jako hotelarze jesteśmy niezwykle zadowoleni z wydarzenia Let's Meet 2024. Dzięki naszemu udziałowi udało nam się nawiązać nowe kontakty biznesowe, udoskonalić własne umiejętności i wzmocnić świadomość naszej marki.

Bardzo nas cieszy, że goście tak pozytywnie ocenili nasze wydarzenie. Pozostaje mi tylko zaprosić na kolejną edycję, która odbędzie się w Gdańsku już w dniach 19-21 sierpnia 2024, podsumował Prezes Zarządu Gdańskiej Organizacji Turystycznej, Łukasz Wysocki.

Anna Peters z Evolve Events tak na Instagramie podsumowała 72 godziny w Gdańsku i Sopocie.

Polska Organizacja Turystyczna – Poland Convention Bureau jest oficjalnym partnerem dwóch edycji wydarzenia Let`s Meet. Kolejna edycja Let`s Meet odbędzie się w Gdańsku i Sopocie w dniach 19-21 sierpnia. 

lets-meet-gdanss-sopot-maj-2024-piotr_zagiell-8004.jpg

lets-meet-gdansk-sopot-maj-2024-tarifa-corporate-events-light-painting.jpg

#Gdansk #Sopot #PolandCVB #EventprofsPL

Fot. Piotr Żagiell, zdjęcie grupowe Maciej Wójcik Tarifa Corporate Events

Do góry