en
en
Kontakt

Krzysztof Celuch w „Hall of Leaders”, nagrodzony przez Events Industry Council

Dr hab. Krzysztof Celuch, profesor Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula i prezes Celuch Counsulting, został wyróżniony jedną z najbardziej prestiżowych międzynarodowych nagród przemysłu spotkań „Hall of Leaders”, przyznawaną przez Events Industry Council (EIC).

kc big.jpg

Nagroda „Hall of Leaders” uznawana jest za jedno z najważniejszych wyróżnień w branży spotkań. Można ją porównać do Oskara za całokształt twórczości w świecie filmu. EIC wyróżnia w „Hall of Leaders” wybitnych liderów, którzy kształtują przemysł spotkań i wydarzeń. Cechą wyróżniającą nagrodzonych jest to, że bez ich wkładu i zaangażowana branża nie byłaby w miejscu, w którym jest dzisiaj. Do „Hall of Leaders” trafiają pionierzy, których wkład przyczynił się do ukształtowania przemysłu spotkań i wydarzeń i których praca nadal go rozwija. To liderzy, których praca i postawa wpływają na całą branżę, mający wybitne osiągnięcia i zaangażowani w działania charytatywne oraz społeczne.

EIC prowadzi program „Hall of Leaders” od 1985 r. Po raz pierwszy w historii nagrody trafi ona do reprezentanta polskiej branży spotkań. Kandydatów do nagrody zgłaszają przedstawiciele organizacji branżowych, prezentując ich dokonania oraz rekomendacje środowiska.

"Spotkania, niezależnie czy patrzę na nie z perspektywy praktyka, czy akademika są dla mnie zawsze zbudowane na dwóch podstawach: wiedzy i kreatywności. Bardzo wierzę właśnie w te dwa czynniki, staram się je rozwijać i motywować do ich rozwoju. Nie byłoby jednak spotkań bez ludzi. Każdy projekt, w który byłem zaangażowany lub który wspierałem, to zespoły kreatywnych, pracowitych pasjonatów" – powiedział Krzysztof Celuch, laureat „Hall of Leaders” 2022.

 "Samo wyróżnienie to jakby wkroczenie do zupełnie nowego świata. Jako profesor akademicki i przedsiębiorca zaangażowany w rozwój spotkań doceniam fakt, iż po raz pierwszy w prawie 40-letniej historii programu został wyróżniony Polak. Dziękuję wszystkim, z którymi miałem okazję przez ostatnie 20 lat zrealizować liczne projekty, na czele z osobami zrzeszonymi pod szyldem Meeting Professionals International (MPI). Na pewno to wyróżnienie zmotywuje mnie na kolejne lata" – podsumował Celuch.

Oprócz Krzysztofa Celucha do „Hall of Leaders” zostaną w tym roku wprowadzeni: Larry Alexander (emerytowany prezes i CEO Detroit Metro Convention & Visitors Bureau), Sandy Biback (założycielka Meeting Professionals Against Human Trafficking), Noor Ahmad Hamid (COO Malaysia Convention & Exhibition Bureau), Bob McClintock (executive vice president, ASM Global) oraz Butch Spyridon (prezes Nashville Convention & Visitors Corp.). Dołączą oni do 143 najbardziej znaczących postaci w światowej historii przemysłu spotkań i wydarzeń.

W ramach Global Awards zostaną też przyznane nagrody w kategoriach: Social Impact, Adaptation and Innovation i Pacesetter Award.

"Oficjalnie nowi członkowie „Hall of Leaders” zostaną uhonorowani podczas Global Awards Celebration, która odbędzie się w Aria Resort & Casino w Las Vegas, 10 października br. – Jakość zgłoszeń za rok 2022 była niewiarygodnie wysoka. To była dla mnie osobiście ogromna przyjemność zapoznawać się ze zgłoszeniami, prezentującymi ludzi z wielkim talentem i pasją do naszej branży. Ogromne gratulacje dla wszystkich zdobywców nagród i osób wprowadzanych do „Hall of Leaders” za ich osiągnięcia. Nie mogę się doczekać, aby wspólnie świętować i uhonorować wszystkich podczas Global Recognition Awards w październiku" – powiedziała Cathy Breden, prezes EIC.

"W tym roku otrzymaliśmy fantastyczną liczbę nominacji do Global Awards, wszystkie pokazują niezwykłe osiągnięcia i działania na rzecz naszej branży. Nagradzanie przywództwa i innowacji w naszym sektorze to zarówno dla mnie, jak i dla EIC jeden z punktów kulminacyjnych każdego roku" – dodała Amy Calvert, dyrektor generalna EIC.

Źródło:www.thinkmice.pl

Do góry