en
en
Kontakt

Kongres TERMIS-EU 2022 z Mazurkas Congress Management

Przełom czerwca i lipca to czas kolejnego kongresu, którego organizatorem logistycznym jest Mazurkas Congress Management. Pod szyldem Termis EU 2022 badacze i naukowcy z całego świata będą mieli doskonałą okazję nawiązywania kontaktów, pozyskiwania doświadczeń, uczenia się i podejmowania innowacyjnego myślenia w rozwijającej się dziedzinie inżynierii tkankowej i medycyny regeneracyjnej.

Projekt bez tytułu(2).png

TERMIS-EU 2022 opiera się na prezentacji najnowszych osiągnięć naukowych z zakresu biologii komórki, biomateriałów, biofabrykacji, trójwymiarowego rozwoju tkanek i narządów, metod numerycznych i eksperymentalnych, zastosowań klinicznych i wielu innych. Zaplanowane wykłady plenarne zostaną uzupełnione prezentacjami i naukowymi sesjami tematycznymi, promującymi również badania studentów i młodych badaczy (SYIS). Obradom będzie towarzyszyła ekspozycja ponad dwudziestu wystawców i ponad 450 prac prezentowanych w formie posterów.

Dzień warsztatów i cztery dni kongresu gościć będą w krakowskim Centrum Konferencyjnym ICE Kraków. W imprezie weźmie udział ok. 800 osób.

Do góry