en
en

III Krakowski Kongres Turystyki Medycznej

W dniach 22-23 października 2018 r., w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się III Krakowski Kongres Turystyki Medycznej. Wydarzeniem towarzyszącym III Kongresowi Turystyki Medycznej będzie misja kontrahentów z Ukrainy organizowana przez Polską Organizację Turystyczną.

III_KKTM-baner-strona_glowna(819x468)2.jpg

W związku z realizacją przez POT programu promocji polskich usług prozdrowotnych na rynkach zagranicznych, organizowane są w naszym kraju misje gospodarcze z rynków takich jak Norwegia, USA, Rosja, Ukraina oraz ZEA. Mają one na celu wsparcie marketingowe lub biznesowe prezentowanych placówek medycznych.

Kraków jest znany z wysoko wyspecjalizowanych lekarzy praktykujących medycynę na najwyższym poziomie. Jak się okazuje, miasto słynie z tego nie tylko w Polsce – coraz częściej kliniki krakowskie są wybierane również przez pacjentów zagranicznych.

Mając świadomość, że turystyka medyczna jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi turystyki nie tylko w Krakowie ale i na świecie, Urząd Miasta Krakowa wraz z Krakowskim Biurem Festiwalowym – operatorem Centrum Kongresowego ICE organizuje trzecią już edycję wydarzenia.

Prelegentami Kongresu będą praktycy i teoretycy z branży medycznej i turystycznej, zarówno z Polski jak i zagranicy (m.in. Izrael, Niemcy, Turcja, Ukraina, USA, Wielka Brytania).

Program wydarzenia obejmuje prelekcje, dyskusje panelowe, warsztaty, spotkania biznesowe.

www.krakow.pl/turystyka-medyczna

Do góry