en
en
Kontakt

IBTM World 2022 - akwizycja rozpoczęta

Polska Organizacja Turystyczna rozpoczęła akwizycję wystawców na stacjonarne Polskie Stoisko Narodowe (PSN) organizowane na międzynarodowych targach przemysłu spotkań IBTM World, które odbędą się w dniach 29 listopada – 1 grudnia 2022 r. w Barcelonie.

barcelona big.jpg

IBTM World to jedna z dwóch najważniejszych światowych imprez targowych przeznaczona wyłącznie dla branży przemysłu spotkań, która spotyka się promując swoje produkty, destynacje oraz poszukując nowych partnerów i inspiracji do organizacji spotkań i wydarzeń. W zeszłorocznych targach wzięło udział ponad 1,2 tys. wystawców oraz 1,4 tys. hosted buyersów. Jak podali organizatorzy wszyscy oni odbyli w sumie 30 tys. spotkań biznesowych. Chociaż impreza była mniejsza niż zwykle, spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem większości uczestników, którzy zgodnie podkreślali wartość rozmów na żywo. Oczywiście zapytania które spływały do wystawców, za każdym razem obarczone były dozą niepewności. Rozmówcy zastrzegali, że są to realizacje, które dojdą do skutku pod warunkiem, że „nie wydarzy się nic złego”. Mając na myśli ewentualne kolejne fale pandemii i lockdowny.

Targi oprócz bezpośrednich kontaktów biznesowych umożliwiają także zapoznanie z najnowszymi trendami w branży spotkań oraz pogłębienie wiedzy.

Polskiemu wystąpieniu towarzyszyć będą tematy przewodnie:

  • Destination Poland – promocja miast kongresowych wg. rankingu ICCA: Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Łódź
  • Jubileusz 20-lecia Poland Convention Bureau POT

Targi przemysłu spotkań IBTM World dedykowane są branży MICE. Do udziału w PSN zapraszamy: convention bureaux, profesjonalnych organizatorów kongresów (PCO), profesjonalnych organizatorów podróży motywacyjnych (DMC), obiekty kongresowe oraz obiekty hotelowe z zapleczem konferencyjnym.

Wystawcy przyjmowani będą według kryteriów i kolejności przesyłanych zgłoszeń do wyczerpania miejsc. Limit miejsc wynosi 13, bez możliwości zwiększenia. Projekt stoiska przewiduje 10 lad i 3 stoliki do rozmów.

Po zakończeniu akwizycji POT dokona oceny przesłanych zgłoszeń, na tej podstawie zostanie przygotowana stosowna umowa. Podpisane zgłoszenia prosimy odsyłać skanem na adres mailowy: aneta.ksiazek@pot.gov.pl                                         

Termin przesyłania zgłoszeń upływa o g. 9.00 w dn. 30.09.2022 roku.

Zapraszamy do współpracy!

Do góry