en
en
Kontakt

Gdańsk Convention Bureau rozpoczyna szkolenia przed Targami Let's Meet 2024!

Gdansk Convention Bureau zaprasza na cykl szkoleń przed targami LET'S MEET 2024! Pierwsze szkolenie już 28 marca (wtorek), 9:00 - 13:00 w hotelu Radisson Blu Hotel w Gdańsku. W roli ekspertów wystąpią Łukasz Wysocki i Aneta Książęk.

szkolenia lets meet gdansk 2024

W imieniu organizatorów zapraszamy na cykl szkoleń przed Targami Let's Meet 2024, który obejmie podstawowe zagadnienia z zakresu turystyki biznesowej. Na szkolenie zaproszeni są przedstawicieli obiektów konferencyjnych, hoteli z zapleczem konferencyjnym, PCO, DMC oraz wszystkich, którzy są odpowiedzialni za działania w branży spotkań.

Pierwsze szkolenie zatytułowane Branża MICE - jak mieć klienta cały rok odbędzie się 28 marca (wtorek) w godzinach 9:00-13:00 w Radisson Blu, ul. Długi Targ 19 w Gdańsku. Szkolenia przed #letsmeet2024 mają na celu m.in.: przygotowanie branży do udziału w targach b2b, lepsze poznanie i zrozumienie istoty branży spotkań.

W czasie każdego ze spotkań eksperci, przekażą wiedzę i doświadczenie w zakresie zagadnień dotyczących przemysłu spotkań i wydarzeń. Tegoroczne warsztaty pozwolą na odpowiednie merytoryczne przygotowanie, które pomoże maksymalnie wykorzystać potencjał targów organizowanych w przyszłym roku.

lets meet 2024

Eksperci podczas pierwsze szkolenia

Podczas pierwszego spotkania w Gdańsku ekspertami będą:

 • Łukasz Wysocki - CEO Gdańskiej Organizacji Turystycznej/Gdansk Convention Bureau,
 • Aneta Książek - Kierownik Poland Convention Bureau - Biura Spotkań i Wydarzeń Polskiej Organizacji Turystycznej

Na inaugurującym cykl szkoleń Łukasz Wysocki przedstawi strukturę funkcjonowania oraz działania i inicjatywy, jakie podejmuje Gdansk Convention Bureau.

Aneta Książek wyjaśni natomiast na czym polega współpraca polskiego Convention Bureau z zagranicznymi partnerami.

W drugiej części szkolenia istotnymi zagadnieniami będą budowanie świadomości, jak ważna jest praca w branży spotkań oraz na tym,  jakie korzyści może przynieść. Omówione zostaną procesy organizowania wydarzeń biznesowych z perspektywy korporacji i stowarzyszeń – na czym polegają różnice i jak wygląda współpraca z poszczególnymi podmiotami. Poruszone zostaną także kwestię stowarzyszeń i wyzwań, jakie stoją przed nimi w trakcie tej współpracy.

Wyjaśnione zostanie pojęcie hosted buyers – kim są i jakie jest ich znaczenie dla rozwoju branży MICE. Omówione zostanie również, czym jest bid oraz jak czytać RFP (Request for Proposal – zapytanie ofertowe). W trakcie szkolenia poruszony zostanie temat wyzwań convention bureau przy skompletowaniu pełnej oferty.

Kto może wziąć udział w szkoleniach Gdansk Convention Bureau?

Szkolenia w ramach przygotowań do targów LET'S MEET 2024 przeznaczone są dla przedstawicieli:
 • obiektów konferencyjnych
 • hoteli z zapleczem konferencyjnym
 • PCO i DMC
 • oraz dla wszystkich, którzy są odpowiedzialni za działania w branży spotkań

lets meet 2024 szkolenia gdansk convention bureau

Kolejne szkolenia

 • Jak zbudować ofertę aby klient chciał kupić - 24.04.2023
 • Aby sprzedawać potrzebujesz danych, dlaczego statystyka może być użyteczna - 30.05.2023
 • Wszystko o eventach B2B - 15.06.2023
 • Jak negocjować, żeby zbudować relację i sprzedać - 25.09.2023
 • Zderzenie dwóch światów - jak skutecznie komunikować się z klientem - 24.10.2023
 • Dobre praktyki i nowe trendy w branży MICE - 23.11.2023

Dodatkowe informacje o szkoleniach

Targi Let's Meet w Gdańsku to niepowtarzalna okazja do rozwinięcia sieci biznesowych kontaktów, zacieśnienia współpracy, ale przede wszystkim: promocji swojej działalności oraz przedstawienie oferty hosted - buyersom z różnych zakątków Europy.

 1. Zgłoszenie do udziału w szkoleniach oznacza deklarację udziału w Let's Meet 2024.
 2. W Let's Meet mogą wziąć udział tylko osoby, które przejdą cykl szkoleń.
 3. W roku bieżącym Instytucja wpłaca zadatek w wysokości 20%, natomiast reszta płatna jest po zakończeniu Let's Meet 2024.
 4. Wymagane jest wyznaczenie dwóch osób z każdej Instytucji do udziału w szkoleniach.
 5. Dopuszczona jest możliwość wzięcia udziału tylko w samych szkoleniach bez uczestnictwa w Let's Meet. W takim wypadku koszt udziału wynosi 2000 zł brutto.
 6. Uczestnicy, którzy przekroczą dopuszczalny poziom absencji (nie pojawią się na 3 lub więcej szkoleniach), mogą brać udział w kolejnych szkoleniach z cyklu, ale Instytucje, które reprezentują, nie mogą wziąć udziału w Let’s Meet 2024
 7. W przypadku udziału i w szkoleniach i Let's Meet, Gdańska Organizacja Turystyczna zastrzega sobie prawo do subiektywnego wyboru ostatecznej listy Instytucji, a co za tym idzie Uczestników Cyklu Szkoleń, na bazie zatwierdzonej przez Zarząd GOT procentowej struktury Instytucji, która wygląda następująco:
 • Hotele z zapleczem konferencyjnym (30%) - 8 Instytucji
 • Agencje i PCO (13%) - 4 Instytucje
 • Unique venues (32%) - 10 Instytucji
 • Linie lotnicze (3%) - 1 Instytucja
 • Convention Bureaus (22%) - 7 Instytucji

Szczegóły i rejestracje na stronie GdanskCB: https://szkolenialetsmeet.gcb.visitgdansk.com/home.qbpage

Do góry