en
en
Kontakt

Forum Branży Eventowej 2024 (FBE) w Expo XXI w Warszawie

10 stycznia odbyła się kolejna edycja Forum Branży Eventowej (FBE) w Expo XXI Warszawa, z udziałem ponad 2000 uczestników, 136 wystawców, dwóch scen i 29 wystąpień pod hasłem "Eventy przyszłości". Zakończeniem był Charytatywny Gala Elfy SBE. Poland Convention Bureau był aktywny na wydarzeniu, uczestnicząc w wielu spotkaniach.

orum Branży Eventowej (FBE) w Expo XXI Warszawa

FBE to coroczne spotkanie profesjonalistów związanych z organizacją eventów, obejmujące agencje eventowe, marketingowe, PR, klientów końcowych, firmy podwykonawcze, incentive i wedding plannerów. Misją Forum jest ukazywanie eventu jako integralnej części komunikacji przedsiębiorstwa z otoczeniem, z elementami edukacyjnymi i ekspozycyjnymi. Zauważalny wzrost liczby uczestników i wystawców świadczy o rosnącej kondycji branży.

Polska Organizacja Turystyczna była obecna na tym ważnym wydarzeniu otwierającym sezon. Zespół Poland Convention Bureau (Aneta Książek, Magda Mazgaj i Jarosław Marciuk) miał okazję do rozmów z wieloma przedstawicielami branży MICE oraz wystawiającymi się naszymi partnerami. To wydarzenie było dla nas świetną okazją do poznania trendów, zapoznania się z ofertami i możliwościami jakie oferują podmioty działające w przemyśle spotkań. Gratulujemy Łódź Convention Bureau, Mazovia Convention Bureau, Convention Bureau - Wrocław, Silesia Convention Bureau, Warsaw Convention Bureau, Świętokrzyskie Convention Bureau, Szczecin Convention Bureau Project za organizację stoisk na tegorocznym Forum Branży Spotkań i dziękujemy za rozmowy dotyczące naszej współpracy. Szcególną uwagę odwiedzających forum przykuł Happy Hour organizowany na stoisku Łódź Convention Bureau.

W ramach sesji edukacyjnych na dwóch scenach Forum Branży Eventowej FBE omówiono 29 tematów, związanych m.in. z innowacyjnymi systemami ERP, rolą sztucznej inteligencji w eventach, siłą przełomowych doświadczeń, zrównoważonym event marketingiem, design thinkingiem i personalizacją wydarzeń. Debata THINK MICE skupiła się na implementacji polityki ESG w organizacji eventów.

– Podczas tegorocznej edycji FBE chcieliśmy zwrócić uwagę na rosnący i profesjonalizujący się rynek wydarzeń skierowanych do klienta indywidualnego. Temat spotkał się z zainteresowaniem. Nie zabrakło również najważniejszych obecnie zagadnień związanych z AI, ESG i prognozą kierunków rozwoju branży spotkań. Wystawcy ponownie zaskoczyli i zachwycili, a uczestnicy wnieśli wiele pozytywnej energii. To dla mnie ogromna przyjemność, że mogę być częścią tego wydarzenia – powiedziała Agnieszka Huszczyńska, CEO Evential, organizatorka Forum Branży Eventowej.

FBE trendy 2024 MICE  Krzysztof Celuch

Wieczorem odbyła się Gala Charytatywna Elfy SBE, wspierająca Fundację IRIJ. Organizatorzy, Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE) i firmy członkowskie, podziękowali uczestnikom za udział, podkreślając wyjątkową atmosferę i artystyczne występy, które dodatkowo podkreśliły cel charytatywnej inicjatywy.

Forum-Branzy-Eventowej-FBE-Warszawa.jpg

#PolandCVB

@callmejaro

Do góry