en
en
Kontakt

Forum Branży Eventowej

22 stycznia 2020, w warszawskim EXPO XXI, po raz piąty odbędzie się Forum Branży Eventowej – największe w Polsce spotkanie profesjonalistów związanych z organizacją wydarzeń.

FBE.jpg


Forum Branży Eventowej to miejsce integracji branży, networkingu, wymiany wiedzy i doświadczeń, a także interesujące wystąpienia ekspertów, panele dyskusje, nowości i prezentacje dostawców. Wydarzenie z roku na rok gromadzi coraz więcej uczestników, w zeszłorocznej edycji wzięło udział ponad 2200 uczestników oraz 164 wystawców.

Tegoroczny program Forum zakłada aż 21 inspirujących prelekcji, 2 debaty eksperckie oraz uroczyste, wieczorne rozstrzygnięcie konkursu Top Event 2019. Nowością będzie wykorzystanie dwóch scen – dużej, dla 700 słuchaczy, na której prezentowane będą prelekcje zaproszonych ekspertów, oraz mniejszej, tzw. FBEmi (event marketing ideas), na której występujące osoby opowiedzą o swoich ideałach, inspiracjach i doświadczeniach powiązanych z pracą w przemyśle spotkań. Tematami przewodnimi wystąpień będą: przywództwo i najnowsze trendy w przemyśle spotkań.

Do konkursu Top Event 2019 zgłoszono 13 eventowych realizacji. Głosowanie trwa do 16 stycznia 2020. Celem konkursu jest nagrodzenie najlepszego zrealizowanego projektu z obszaru branży eventowej, wyróżnienie najciekawszego wydarzenia, związanego z event marketingiem. Jego wpływu na realizacje celów firmy, budowania wizerunku marki oraz środowisko i społeczeństwo. Opis wszystkich projektów wraz z relacją filmową znajduje się na stronie organizatora.

Udział w Forum Branży Eventowej dla osób reprezentujących klientów końcowych, agencje eventowe, agencje PR, agencje marketingu zintegrowanego, samorządy, centra handlowe i organizatorów ślubnych jest bezpłatny. Rejestracja jest obowiązkowa. Panel rejestracyjny otwarty będzie do 20 stycznia 2020, do godziny 15:00.

Polecamy udział w wydarzeniu!

Do góry