en
en
Kontakt

Europejscy liderzy przemysłu spotkań w Krakowie

eclfStowarzyszenie MPI organizuje, co roku dwie międzynarodowe konferencje dla swoich wszystkich członków w Europie. Jednym z nich jest European Meetings and Events Conference (EMEC),

która odbywa się otwartej formule i gości kilkaset osób (członków MPI i innych przedstawicieli branży). Drugim europejskim wydarzeniem firmowanym przez MPI jest 3-dniowe spotkanie przedstawicieli zarządów europejskich oddziałów MPI, czyli European Chapter Leaders Forum.

Tegoroczna edycja European Chapter Leaders Forum odbyła się w Krakowie w dniach 9-11.10.2009r. Była to wyjątkowa okazja na promocję Polski wśród europejskich liderów przemysłu spotkań.

Konferencja ECLF jest jednym z  narzędzi edukacyjno-szkoleniowych, które są przygotowywane i dostępne dla członków zarządów oddziałów MPI z całej Europy. Celem spotkania w Krakowie było zdobycie wiedzy, które pomoże w prowadzeniu oddziałów poprzez wymianę doświadczeń, czy ocenę osiągnięć w prowadzeniu krajowych oddziałów MPI. Konferencja odbyła się pod hasłem „Jak przewodzić w zmieniającym się świecie?” (Learning to Lead in a Changing World). O organizację spotkania obok Krakowa ubiegało się 56 innych miast z całej Europy! Dzięki owocnej współpracy MPI Poland Club, Kraków Convention Bureau, Radisson BLU Kraków i Convention Bureau of Poland, a także polskich członków MPI (Meeting Designers, DMC Poland oraz MAESTRO Meetings and Incentives) konferencja odbyła się w Krakowie. Obecność relacji z tej konferencji w magazynie członkowskim MPI pt. „ONE+”, docierającym do blisko 30 000 członków MPI, nadaje promocji Polski i Krakowa wymiar globalny.

Do góry