en
en
Kontakt

Etyka pracy w branży spotkań

MPI_Krk_217.06.2010 w  Sali Portretowej Urzędu Miasta Krakowa odbył się MPI Late Spring Networking Event pod tytułem "Etyka pracy w branży spotkań".

Organizatorem spotkania był polski oddział MPI – MPI Poland Club, a lokalnego wsparcia udzieliło Kraków Convention Bureau.

Spotkanie poprowadziły Agnieszka Słowik, Incentive Tours Director w Flower Travel i Agnieszka Wróblewska właściciel Adventure Travel, przewodząc panelowi dyskusyjnemu.

Dyskusja dotyczyła budowania systemu wynagrodzeń dla pilotów, zależnego od wyniku ankiet satysfakcji uczestników imprezy, przy kredytowaniu konieczności podania rekomendacji od trzech firm, z którymi się dotychczas współpracowało na zasadach kredytowych, a także przedstawienia do akceptacji klienta dokładnego programu imprezy aby zminimalizować szanse wyłudzeń reklamacyjnych. Kolejną  kwestią poruszoną w dyskusji były wymuszania na mniejszych firmach kredytowania korporacji. Następnie pod dyskusję poddano problem podkradania klientów i przechwytywania baz danych klientów w momencie rozstawania się pracownika z firmą. Na koniec obie Panie podkreśliły wagę budowania solidnych fundamentów swojej firmy jako podstawowego narzędzia zabezpieczania własnych interesów.

W czasie spotkania uczestnicy otrzymali do rozwiązania case study przykładowych sytuacji i mieli wskazać sposoby, jak zachować się wobec nieprzewidywalnych i trudnych problemów.

Kameralna formuła spotkania stworzyła uczestnikom okazję do wymiany zdań i poglądów. Uczestnicy postanowili stworzyć listę nierzetelnych podwykonawców i wymieniać się wspólnie doświadczeniami, oraz wskazywać złe praktyki w branży na platformie forum internetowego stworzonego na stronie internetowej MPI Poland Club.

MPI_Krk_3  MPI_Krk_1  MPI_Krk_5 

MPI_Krk_4  MPI_Krk_6  MPI_Krk

Do góry