en
en
Kontakt

Dwie edycje World of Coffee w Polsce

W czerwcu 2022 i 2024 roku, w Ptak Warsaw Expo odbędą się kolejne edycje World of Coffee – potwierdzili organizatorzy wydarzenia, którzy przesunęli organizację imprezy z 2020 roku z powodu pandemii koronawirusa.

Warsaw_world of coffe.jpg

Jesteśmy bardzo dumni, że dzięki ostatecznej decyzji Stowarzyszenia Specialty Coffee Association, Ptak Warsaw Expo zostało wybrane dwukrotnie na gospodarza imprezy World of Coffee 2022 i 2024, co wpłynie bardzo pozytywnie na promocję Warszawy i Polski na rynku międzynarodowym. Jest to wiadomość szczególnie budująca w obecnych trudnych czasach pandemii. Jesteśmy przekonani, że Warszawa i Ptak Warsaw Expo będą idealnymi gospodarzami tego znanego na całym świecie wydarzenia. Cieszymy się, że uczestnicy World of Coffee zasmakują polskiej gościnności dwukrotnie” - mówi Tomasz Szypuła, prezes zarządu Ptak Warsaw Expo.

World of Coffee to 3-dniowe targi z udziałem 200 wystawców ze 100 krajów świata oraz 8.000 - 10.000 uczestników. Scenariusz wydarzenia co roku gwarantuje inspirujące sympozja, ponad 40 wykładów, warsztaty edukacyjne i pełen program społecznościowy i sieciowy. Organizatorem World of Coffe jest Stowarzyszenie Kawy Specjalistycznej (Specialty Coffee Association – SCA) przy sponsorskim wsparciu grupy BWT water+more (The Best Water Technology), specjalizującej się we wdrażaniu systemów do uzdatniania wody dla domu, przemysłu, hoteli, i wielu innych zastosowań.

Wydarzenie do Polski zostało pozyskane przez Ptak Warsaw Expo i Mazurkas Travel DMC, przy wsparciu Poland Convention Bureau POT, które było pierwszym kontaktem dla organizatorów, szukających lokacji dla wydarzenia. W 2022 roku World of Coffe odbędzie się w dniach 16 - 18 czerwca, a w 2024 w terminie 20 – 22 czerwca.

www.pot.gov.pl/pcb/news/

www.worldofcoffee.org

Do góry