en
en
Kontakt

Destination Pro dla Convention Bureau of Poland

Zespół CBP z certyfikatami Destination ProDestination Pro to program rozwoju zawodowego skierowany dla osób pracujących na rzecz promocji miejsc atrakcyjnych dla gości biznesowych. Głównym założeniem programu jest stworzenie wyższego poziomu profesjonalizmu i wydajności we wszystkich obszarach działalności sprzedaży i marketingu turystycznego poprzez zapewnienie zarówno teoretycznego jak i praktycznego szkolenia skierowanego na techniki sprzedaży destynacji.

W tej chwili Convention Bureau of Poland jest jedynym convention w Polsce, w którym kwalifikacje całego zespołu potwierdzają certyfikaty Destination Pro.
 
Program Destination Pro jest wspólną inicjatywą Stowarzyszenia Destination Marketing Association Intrernational (DMAI) i European Cities Marketing (ECM). Aby otrzymać certyfikat Destination Pro trzeba być zatrudnionym w sektorze przemysłu spotkań i pomyślnie zrealizować 2 szkolenia: ECM Summer School i DMAI Sales Training I i II, w czasie nie przekraczającym 2 lat.

Przedstawiciele CBP i WCB z Karen M. Gonzales i Dieterem Hardt-Stremayrem na targach IMEX 2010Na przestrzeni 2008 i 2009 roku pracownicy Convention Bureau of Poland, Krzysztof Celuch, Aneta Książek i Karolina Gajewska, ukończyli obydwa kursy i tym samym zdobyli certyfikaty Destination Pro. Cała trójka swoje wyróżnienia odebrała podczas tegorocznych targów IMEX z rąk Karen M. Gonzales, Wiceprezesa ds. Członkowstwa i Rozwoju Biznesu DMAI oraz Dietera Hardt - Stremayra, Prezesa ECM.
 
Michael D. Gehrish, Prezes i CEO DMAI powiedział: "Jesteśmy dumni z nadania kolejnych certyfikatów Destination Pro. Certyfikaty potwierdzają bowiem wyższy poziom profesjonalizmu i wydajności we wszystkich obszarach działalności, sprzedaży i marketingu turystycznego".
---
Foto: 1 - Zespół CBP z certyfikatami Destination Pro,  2 - Przedstawiciele CBP i WCB z Karen M. Gonzales i Dieterem Hardt-Stremayrem na targach IMEX 2010.

 

Do góry