en
en
Kontakt

Destination Poland na 61. kongresie ICCA

61 kongres ICCA w Krakowie zbliża się wielkimi krokami. POT będzie promować Polskę jako lidera Europy Środkowo-Wschodniej opierając się nie tylko na inicjatywach podejmowanych przed wydarzeniem, ale również na samym wydarzeniu oraz po zakończeniu kongresu, organizując wraz z lokalnymi biurami kongresów wizyty inspekcyjne dla wyselekcjonowanych uczestników kongresu (planiści, stowarzyszenia) Przedstawienie atrakcyjnej, zgodnej z obecnymi trendami i kompleksowej oferty kongresowej pozwoli na zbudowanie trwałych relacji biznesowych.

dp big size.jpg

Rok 2022 to rok jubileuszowy dla polskiej branży spotkań. Organizacja Kongresu, poza możliwością wymiany doświadczeń i przekazania dobrych praktyk, będzie niezwykłą szansą na zaprezentowanie międzynarodowym delegatom ICCA dziedzictwa kulturowego Polski, polskiej gościnności, ale także najnowszych osiągnięć w dziedzinie turystyki biznesowej. To spektakularne wydarzenie będzie również wspaniałą okazją do pokazania  Polski z jak najlepszej strony, poprzez m.in. zaprezentowanie krajowych centrów kongresowych, bazy noclegowej i atrakcji turystycznych.

W ramach współpracy z ICCA oraz miastem gospodarzem Polska Organizacja Turystyczna, z ramienia Ministerstwa Sportu i Turystyki, odpowiedzialna jest za przygotowane Ceremonii Otwarcia 61. Kongresu ICCA, która odbędzie się w dniu 6 listopada br. w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie lub w przypadku większej liczby osób (powyżej 800) w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Często kongresom naukowym i wydarzeniom edukacyjnym towarzyszą wystawy okolicznościowe. Tak też się stanie w przypadku 61. kongresu ICCA, podczas którego zostanie wygenerowana przestrzeń na promocję turystyczną regionów. Wystawa pt. Destination Poland prezentowana przez Polską Organizację Turystyczną – Poland Convention Bureau na ekspozytorach zlokalizowanych w głównym foyer ICE Krakow, przedstawi na 30 fotografiach zarówno miasta kongresowe, jak i flagowe wydarzenia kulturalne oraz malownicze zakątki regionów. Wystawa powstała we współpracy z Regionalnymi i Lokalnymi Organizacjami Turystycznymi oraz Miejskimi i Regionalnymi Convention Bureaux. Wystawie towarzyszyć będą dodatkowe aktywności w mediach społecznościowych, którym towarzyszyć będą oznaczniki #destinationpoland #PolandCVB

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, iż nie wszystko uda się delegatom pokazać od razu. Mamy nadzieje, że pozostający niedosyt będzie przyczynkiem do powrotów do Polski i odkrywania turystycznego, biznesowego i innowacyjnego potencjału polskich miast i regionów.

Zapraszamy do udziału w kongresie! www.iccacongress.org

 

Do góry