en
en
Kontakt

Convention Bureau of Poland w Brukseli

workshopBr118 stycznia 2011 w salach Hotelu Conrad w Brukseli odbyły się warsztaty „Union of Tourism Boards Brussels yearly MICE Workshop”.

Ofertę turystyki biznesowej w Polsce zaprezentowali przedstawiciele Ośrodka POT w Brukseli (Dominika Szulc i Heleen Notebaert) oraz Convention Bureau of Poland POT (Aneta Książek).

Spotkanie o tematyce biznesowej zostało zorganizowane po raz pierwszy i poprzedzało coroczne spotkanie narodowych ośrodków informacji turystycznej z mediami, które cieszy się dużym zainteresowaniem. Wśród wystawców  tegorocznego warsztatu znalazły się narodowe organizacje turystyczne, hotelarze i biura podróży, których odwiedziło ponad 120 dziennikarzy oraz 30  profesjonalistów branży spotkań z Belgii i Holandii: przedstawicieli korporacji, stowarzyszeń a także organizatorów wydarzeń biznesowych, w tym konferencji i podróży motywacyjnych.

Udział Convention Bureau of Poland POT w „Union of Tourism Boards Brussels yearly MICE Workshop” był dobrą okazją na nawiązanie bezpośrednich kontaktów handlowych. Najciekawsze z nich już w czerwcu 2011 roku mogą zaowocować organizacją konferencji medycznej dla 700 osób w Warszawie.  

Na polskim stoisku zostały zaprezentowane: katalog „Unique venues in Poland” oraz najnowszy raport „Przemysł spotkań i wydarzeń w Polsce 2010”.

workshopBr2   WorkshopBr3   WorkshopBr4

workshopBr5   workshopBr6   WorkshopBr7

WorkshopBr8

Do góry