en
en

Zostań Rekomendowanym Organizatorem 2018-2019

Polska Organizacja Turystyczna (sekcja Poland Convention Bureau) prowadzi Program Rekomendacji firm wyspecjalizowanych w kompleksowej organizacji i obsłudze kongresów oraz podróży motywacyjnych w Polsce.

Rekomendację, przyznawaną przez Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej, mogą uzyskać podmioty wyspecjalizowane w planowaniu i organizacji wydarzeń, posiadające odpowiednie doświadczenie organizacyjne, zaplecze techniczne oraz przeszkolony zespół pracowników umożliwiający pełną realizację kongresu lub programu motywacyjnego. Rekomendacje przyznawane są na okres dwóch lat, po czym niezbędne jest przedłużenie polegające na powtórzeniu procedury aplikacji.

Firmy, które uzyskają rekomendację, mogą liczyć na aktywną promocję w działaniach Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej, między innymi poprzez informację w broszurach promocyjnych oraz prezentacjach dla zagranicznych organizatorów, na stronie internetowej oraz mediach społecznościowych.

Dodatkowo rekomendowani organizatorzy zapraszani są do udziału w przedsięwzięciach organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną takich jak prezentacje, międzynarodowe targi branżowe, podróże studyjne, warsztaty i szkolenia.

Do programu można się zgłaszać do dnia 15 listopada br.

Uroczyste wręczenie certyfikatów odbędzie się 12 grudnia br. w Warszawie.

Dokumenty do pobrania:

Program Rekomendacji Profesjonalnych Organizatorów Kongresów
Program Rekomendacji Profesjonalnych Organizatorów Podróży Motywacyjnych

 

Do góry