en
en

ZOPOT w Sztokholmie zaprasza na TravelMatch 2018

Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Sztokholmie zaprasza do współpracy przy warsztatach branżowych TravelMatch, które odbędą się 11 stycznia 2018 w Telenor Arena w norweskim Oslo.

targi.jpg

TravelMatch 2018 to siódma edycja całodziennych spotkań warsztatowych z przedstawicielami norweskiej branży turystycznej z Oslo i okolic. Przy stolikach usiądzie około 100 reprezentantów turystyki przyjazdowej do miejsc z całego świata. W 2017 roku branżę norweską reprezentowało ponad 100 uczestników. Warsztaty odbędą się w Oslo Congress Center w centrum miasta, w przeddzień konsumenckich targów turystycznych Reiselivsmessen.

Polska Organizacja Turystyczna, wraz z Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną, będzie partnerem tej edycji warsztatów. Wśród stolików wystawców zostanie wydzielona “polska strefa” obejmująca max. 15 stolików a podczas lunchu odbędzie się seminarium, podkreślające szczególne walory turystyki prozdrowotnej na Pomorzu i w całym kraju.

Do udziału zapraszamy więc nie tylko firmy DMC organizujące pobyty Nordyków w Polsce ale również obiekty noclegowe i sanatoryjne oraz firmy specjalizujące się w usługach typu wellness i spa oraz medycznych. Poza udziałem w warsztatach będzie można zaprezentować swoje usługi podczas łącznej prezentacji Polski jako kierunku turystyki prozdrowotnej

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o kontakt z Małgorzatą Hudymą, pod adresem mailowym mh@polen.travel lub telefonem 0046 70 738 1121.

Firmy z Pomorza prosimy o kontakt z Krystyną Hartenberger-Pater, pod adresem mailowym dyrektor@prot.gda.pl.

Do góry