en
en
Kontakt

ZOPOT w Berlinie laureatem prestiżowej nagrody "Verkehrsbüro des Jahres 2021"

Zagraniczny Ośrodek POT w Berlinie po raz szósty otrzymał nagrodę w prestiżowym plebiscycie na Ośrodek Informacji Turystycznej Roku. ZOPOT zajął 6. miejsce i został wyróżniony za pracę z mediami.

Nagroda „Verkehrsbüro des Jahres 2021”

Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Berlinie znalazł się w ekskluzywnym gronie dziesięciu najwyżej ocenianych przedstawicielstw narodowych organizacji turystycznych i otrzymał wyróżnienie za prace z mediami. Certyfikat przyznawany jest co roku przez renomowane niemieckie biuro redakcyjne SRT za jakość obsługi mediów i współpracy z dziennikarzami. Sukces ten jest efektem wytężonej pracy Ośrodka nad budowaniem i utrzymaniem dobrych relacji z redakcjami i dziennikarzami. 

Wyróżnienia SRT traktowane są w Niemczech jako Oscary branży turystycznej i stanowią doskonałą rekomendację dla wyróżnionych ośrodków oraz krajów. Nagrody przyznaje co roku renomowane niemieckie biuro redakcyjne, które powołuje jury składające się z dziennikarzy turystycznych z całych Niemiec. Dziennikarze dokonują oceny ośrodków zagranicznych i krajowych jednocześnie w czterech kategoriach: znajomość reprezentowanego kraju, udzielanie odpowiedzi na pytania mediów, jakość informacji prasowych oraz organizacja konferencji prasowych i podróży studyjnym. W ubiegłym roku ZOPOT Berlin zajął w plebiscycie 7. miejsce.

Wyróżnienie SRT stanowi doskonałą rekomendacje dla wyróżnionych ośrodków oraz krajów, które reprezentują.

Do góry