en
en

ZOPOT Bruksela partnerem warsztatów INSPIRATION Europe w Gandawie

W XIX-wiecznym salonie Lully gandawskiej opery odbyła się pierwsza edycja warsztatów INSPIRATION Europe.

warsztaty_w_gandawie.jpg

INSPIRATION Europe to nowa impreza networkingowa skierowana do odbiorców niszowych: belgijskich korporacji, agencji motywacyjnych, profesjonalnych organizatorów spotkań i międzynarodowych projektantów wydarzeń. Poszukujących wyjątkowych, zaskakujących i oryginalnych miejsc i pomysłów na następne spotkanie, podróż incentive lub organizację wydarzenia w Europie.

Partnerem warsztatów był Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Brukseli. Oprócz niego, na podobnych zasadach w wydarzeniu wzięły udział Convention Bureau Malty, Katalonii, Szwajcarii i Davos Klosters.

Kluczowym punktem warsztatów była prezentacja bardzo znanego w branży turystycznej Filipa Muyllaert, który opowiedział uczestnikom o najbardziej inspirujących i zaskakujących miejscach w Europe. Wśród nich znalazły się również polskie propozycje: Muzeum Polskiej Wodki i Raffles Europejski Warsaw.

Kolejnym etapem wydarzenia były indywidualne rozmowy z ponad 50 belgijskimi hosted buyers z największych firm i agencji, jak na przykład AXA Bank, Hays, Mitsubishi Electric czy VOKA, związku belgijskich przedsiębiorców.

Stolik Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Brukseli cieszył się zainteresowaniem uczestników. Wśród organizatorów spotkań widoczny jest trend polegający na poszukiwaniu nowych, nieznanych im miast z ciekawą ofertą, co przekłada się na szczególne zainteresowanie Polską. 

Do góry