en
en
Kontakt

Zaproszenie na targi SENIOR w Sztokholmie

Zapraszamy 24-26 października 2017 r. do wzięcia udziału w Senior Mässan, dorocznej imprezie targowej skierowanej do odbiorców z grupy wiekowej 55+. W ofercie targowej znajdą się klasyczne produkty i usługi przeznaczone dla tej grupy wiekowej, ale od lat dużą popularnością cieszy się także segment podróży turystycznych. Dlatego też Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Sztokholmie organizuje stoisko informacyjne już od ponad 10 lat.

seniorlogoHR.jpg

W 2016 roku odnotowano prawie 13.000 odwiedzających, z czego znaczna większość zatrzymała się przy naszej ladzie. Impreza przyciąga także wielu wystawców oferujących usługi z zakresu turystyki medycznej.

Do udziału zapraszamy zainteresowane promocją w bezpośrednim kontakcie z konsumentem: regiony, miasta i atrakcje turystyczne, hotele, pensjonaty, biura podróży obsługujące turystów indywidualnych i grup w Polsce.

Koszt współfinansowania stoiska informacyjnego, organizowanego przez ZOPOT Sztokholm zróżnicowany jest zależnie od typu podwystawcy i wynosi:

  • 5.000 SEK - branża turystyczna - udział w stoisku informacyjnym plus miejsce na ladzie na katalogi firmy;
  • 10.000 SEK - lokalna organizacja turystyczna lub miasto - udział w stoisku informacyjnym plus lada na materiały promocyjne, bez możliwości zaproszenia dodatkowych partnerów;
  • 20.000 SEK - regionalna organizacja turystyczna lub lokalna organizacja turystyczna lub miasto - udział w stoisku informacyjnym plus lada na materiały promocyjne z możliwością zaproszenia dodatkowych partnerów branżowych.

W ramach stoiska zabezpieczamy powierzchnię i profesjonalną zabudowę stoiska. Ponadto, na wydzielonej powierzchni targowej, widoczna będzie oferta turystyki medycznej do Polski. Planujemy również wysyłkę dodatkowego newslettera do odbiorców z bazy własnej ZOPOT Sztokholm, zawierającego informacje o podwystawcach stoiska i ich ofercie (ok. 5.000 kontaktów). Przewidywany rozmiar stoiska: 28 m².

Na zgłoszenia czekamy do 28 września b.  pod adresem: mp@polen.travel. W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt z Moniką Pawlowską pod w/w adresem mailowym lub telefonem: 0046 8 218 145

 

 

Do góry