en
en
Kontakt

Zaproszenie do udziału w targach OTM Winter'2020

Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji w Moskwie ma przyjemność zaprosić zainteresowanych przedstawicieli branży turystycznej do udziału w targach online OTM Winter'2020 https://otm.profi.travel/, które odbędą się w dniach 12-30.10.2020 r. 

OTM_1170x585.jpg

Jest to projekt realizowany już od paru lat, w zeszłorocznej edycji wzięło udział 33 wystawców, odbyło się ponad 60 godzin prezentacji, a targi odwiedziło 2536 profesjonalistów branży turystycznej z Rosji.

W tegorocznej edycji Polska będzie partnerem targów OTM Winter co oznacza, iż m.in jeden dzień poświęcony będzie wyłącznie prezentacji polskich atrakcji turystycznych, logo POT zamieszczone będzie we wszystkich materiałach organizatora, zostanie udostępniona możliwość przeprowadzenia 7-godzinnych prezentacji, a także zostanie zaprojektowane wirtualne stoisko dla wszystkich uczestników z Polski.

Okres pandemii, zamknięcie granic, spowodowały zamrożenie na jakiś czas ruchu turystycznego na świecie, w tym z Rosji do Polski. Jednak ten trudny czas z pewnością niebawem się skończy i będziemy mogli znów gościć turystów z Rosji w naszym kraju. Udział w wirtualnych targach będzie więc dobrą okazją do zaprezentowania rosyjskich biurom turystycznym nowych produktów turystycznych w Polsce.

W związku z tym gorąco zachęcamy do udziału w tych wirtualnych targach. Udział partnerów z Polski jest całkowicie bezpłatny, wszelkie koszty ponosi POT. W ramach udziału oferujemy m.in.:

  • możliwość przeprowadzenia godzinnej prezentacji z maks. 2 spikerami,
  • zamieszczenie nazwy firmy,
  • informację o głównych „nowościach - produktach", informacje o ofercie,
  • dane kontaktowe itp.

Gorąco zachęcamy do udziału! Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z ZOPOT Moskwa, email: magdalena.krucz@pot.gov.pl do dnia 7 września 2020 r.

Ilość miejsc ograniczona do 6. Decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Do góry