en
en

Zapraszamy na worshop poświęcony turystyce medycznej

22 września w Moskwie, w ramach współpracy grupy wyszehradzkiej w obszarze turystyki, Polska Organizacja Turystyczna zaprasza na worshop poświęcony turystyce medycznej. Do udziałuzostały zaproszone ze strony rosyjskiej  firmy turystyczne organizujące wyjazdy medyczne za granicę, portale medyczne i portale turystyki medycznej, instytucje działające w sferze ochrony zdrowia w Rosji oraz firmy ubezpieczeniowe. Podczas rozmów stolikowych uczestnicy z Polski będą mieli szansę zaprezentowania swojej oferty dla potencjalnych pacjentów i turystów z Rosji.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, natomiast przyjazd i nocleg uczestnicy realizują we własnym zakresie. Zgłoszenia należy nadsyłać na adres office.ru@slovakia.travel do 11 września br. z kopią do magdalena.krucz@pot.gov.pl

Po zakończeniu workshopu odbędzie się road show po trzech miastach Rosji: Kazan – Uljanowsk i Samara (24 – 27 września) przeznaczony przede wszystkim dla firm turystycznych i obiektów zainteresowanych przyjazdami turystów z Rosji. Tym razem tematyka ogólnie turystyczna.

Materiały do pobrania:

Formularz - Workshop Moskwa 11 września

Informacje ogólne - Workshop Moskwa 11 września

 

 

Do góry