en
en

Wyjątkowa podróż z Austrii do Polski  

Polska Organizacja Turystyczna współpracowała przy organizacji wyjątkowego wyjazdu grupy licznej grupy turystów z Austrii do Krakowa. Podróż odbyła się na pokładzie zabytkowego pociągu specjalnego, a głównym punktem programu jest koncert Wielkanocny w Wieliczce.

austria.jpg

W dniu 18 kwietnia 2019 r. o godzinie 9:34 z Wiedeńskiego Dworca Głównego do Krakowa odjechał zabytkowy pociąg specjalny z 93 osobami na pokładzie. Podróż do Krakowa zorganizowało biuro Railtours Austria we współpracy z Krakowskimi biurami podróży.

Dla austriackich turystów przygotowano bardzo ciekawy program zwiedzania atrakcji Krakowa w połączeniu z prezentacją tradycji obchodów Świąt Wielkiej Nocy. Kulminacyjnym punktem programu jest uczestnictwo w koncercie Wielkanocnym zorganizowanym w zabytkowej kopalni soli w Wieliczce.

Przedstawiciele Zagranicznego Ośrodka POT w Wiedniu pomagali przy organizacji podróży. Wszyscy uczestnicy wyjazdu otrzymali także od POT materiały promocyjne o Krakowie. Uczestnicy wyjątkowej podróży będą przebywać w Krakowie w czasie całych Świąt. Do Wiednia powrócą 22 kwietnia.

Do góry