en
en

Wrocław gospodarzem listopadowej konwencji AITO 2019

Tegoroczna konwencja Stowarzyszenia Niezależnych Touroperatorów AITO 2019 odbędzie się we Wrocławiu. To efekt starań Polskiej Organizacji Turystycznej oraz współpracy z Wrocławskim Convention Bureau. 

AITO 2019.jpg

Coroczna konferencja AITO to największe wydarzenie w branży turystycznej Wielkiej Brytanii. Gromadzi nie tylko samych delegatów stowarzyszenia, ale także kilkudziesięciu wpływowych dziennikarzy, którzy uczestniczą we wszystkich wydarzeniach podczas trzydniowego zjazdu.

Wybór miejsca na organizacje konwencji to nie tylko wielkie wyróżnienie dla kraju goszczącego, ale przede wszystkim unikalna szansa dla lokalnych partnerów, by nawiązać kontakty biznesowe i tym samym uzyskać możliwość wprowadzenia swojego produktu na rynek brytyjski.  Co roku o miano gospodarza walczy kilka krajów, zarówno z Europy, jak i całego świata.

W tym roku, dzięki staraniom Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Londynie, konwencja AITO 2019 odbędzie się we Wrocławiu. Trzydniowe spotkanie zaplanowane zostało w terminie od 21 do 24 listopada, a w jego programie znalazły się takie bloki tematyczne jak: podróże studyjne po Wrocławiu i regionie, spotkania branżowe z lokalnymi partnerami, warsztaty oraz briefingi prasowe.

Stowarzyszenie Niezależnych Touroperatorów  AITO /The Association of Independent Tour Operator to jedno z największych tego typu organizacji działających na terenie Wielkiej Brytanii. Jego członkami są operatorzy turystyczny, którzy specjalizują się w tematycznych pakietach wakacyjnych dostosowanych do potrzeb i zainteresowań swoich klientów. Ich programy oparte są na ich własnych doświadczeniach związanych z kierunkami podróży, które oferują swoim klientom oraz z głębokiej pasji do odkrywania nowych miejsc w Europie i na świecie.

 

 

Do góry