en
en

Włoscy organizatorzy podróży biznesowych zadowoleni z wizyty w Polsce

Wieloletnia intensywna współpraca pomiędzy Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Rzymie a Małopolską Organizacją Turystyczną zaoowocowała kolejną podróżą studyjną. Tym razem zorganizowaną dla włoskich tour operatorów branży spotkań i organizatorów turystyki biznesowej w dniach od 7 do 11 grudnia.

podroz_studyjna_mice_rzym.jpgRegion Małopolska, główny organizator tej misji gospodarczej związanej z rynkiem włoskim, zaprezentował swoje zimowe atrakcje i możliwości kongresowe grupie bardzo aktywnych na włoskim rynku agencji: Albatravel, Emmedi Events&Mice Consulting, Full Projects Events PCO&Travel, Don’t stop me, Privilege Group, G&P Eventi oraz Travel Consultant. Polska jest dla nich wielkim odkryciem. Grupie towarzyszył pracownik ZOPOT Rzym Michalina Seliga.

Włosi zapoznali się z ofertą regionu poprzez prezentację krakowskiego Convention Bureau oraz wizyty w głównych małopolskich obiektach kongresowych: ICE i EXPO, które zachwyciły grupę swoją przestronnością i bardzo nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i akustycznymi. Głównym punktem programu było spotkanie z 23 lokalnymi przedstawicielami branży turystycznej w Tauron Arenie.

W programie nie zabrakło oryginalnych propozycji na wyjazdy incentive w nowoczesnych obiektach w Zakopanem, m.in. w kompleksach Bukovina, Belvedere i Nosalowy Dwór, które zaprezentowały gościom szereg rozwiązań i inspiracji dla klientów biznesowych.

Dzięki korzystnej pogodzie, intensywnemu programowi i menu łączącemu tradycyjną i nowoczesną kuchnię polską, Włosi wyjechali z Polski zadowoleni i pełni nowych idei na rozszerzenie swojej oferty o nowy kierunek.

Do góry